جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۲۱:۴۳
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:    

اصل انتخابات مایه اعتبار و افتخار ایران است

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: اصل انتخابات به‌طورکلی می‌توان گفت مایه اعتبار و افتخار نظام کشور عزیزمان خواهد بود.
اصل انتخابات مایه اعتبار و افتخار ایران است
مهرداد جهان‌دیده در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: امروز ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۳ هم‌زمان با سایر نقاط کشور و سایر نقاط استان در شهر میزبانان ولایت و در شهرستان ایرانشهر ما شاهد برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم.
 
 وی افزود: ما به‌مانند دور اول همه مقدمات و تمهیدات لازم را برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور در حوزه شهرستان ایرانشهر فراهم کردیم.
 
 این مقام مسئول ادامه داد: در همین راستا ما در سطح شهرستان ایرانشهر ۱۳۸ شعبه اخذ رأی داریم که از این تعداد ۹۶ شعبه ثابت و ۴۲ شعبه سیار هستند و از این تعداد ۱۲ شعبه مربوط به بخش دامن و ۲۳ شعبه مربوط به بخش بزمان و ۱۰۳ شعبه مربوط به خود شهر ایرانشهر هستند.
 
 وی اضافه کرد: تعداد شعب اخذ رأی شهری ۶۶ بوده که ۶۴ شعبه ثابت و ۲ شعبه سیار و تعداد
 روستایی ۷۲ شعبه که ۳۲ شعبه ثابت و ۴۰ شعبه سیار بوده که در کل شهرستان ۱۳۸ شعبه که ۹۶ شعبه ثابت و ۴۲ شعبه سیار است.
 
 فرماندار ایرانشهر اظهار کرد: آنچه که مربوط به حوزه اجرا بود همه فرایندها همه مراحل و اقدامات به طور کامل انجام شده و فرایند رأی‌گیری از مردم عزیز شهرستان رأس ساعت ۸ شروع شده و از این بابت مشکل خاصی نداریم.
 
 وی ادامه داد: در خواست بنده از همه مردم عزیز حوزه شهرستان ایرانشهر این بودا که همان‌طور که همیشه در صحنه و پای کاری نظام انقلاب اسلامی بودند امروز هم که بالاخره دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور پر شور خودشان با حضور آگاهانه و مسئولانه‌شان برگ زرین دیگری را در تاریخ بالاخره مردمان پر افتخار این سرزمین رقم بزنند که ان‌شاءالله این قطعاً تأثیر دارد برای کشور ما و خود اصل انتخابات به‌طورکلی می‌توان گفت مایه اعتبار و افتخار نظام کشور عزیزمان خواهد بود.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431621
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *