جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۱۳:۵۰
۰
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛

حضور در انتخابات لبیک به نظام و ندای رهبری است

امام جمعه شهرستان ایرانشهر گفت: کسی را انتخاب کنیم که در وهله اول شاخصه هایی چون اخلاص، مردمی بودن و ولایت‌مداری همچون شهید رئیسی را داشته باشد.
حضور در انتخابات لبیک به نظام و ندای رهبری است
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بین نمازگزاران در مسجد جامع آل رسول(ص) ایرانشهر بیان کرد: خودم و شما خواهران و برادران ایمانی را به رعایت تقوای الهی دعوت می‌کنم و تقوا همچون سپری در برابر گناهان است.

وی افزود: امروز مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بوده که مردم همچون همیشه پای کار آمدند تا سرنوشت کشور خود را تعیین کنند.

این خطیب جمعه ادامه داد: مردم عزیز ما باید توجه داشته باشند که به فردی رای بدهند که صلاحیت داشته باشد و در حقیقت انتخابی شاخص و درست همچون شهید رئیسی باشد.

وی اضافه کرد: کسی را انتخاب کنیم که در وهله اول شاخصه هایی چون اخلاص، مردمی بودن و ولایت‌مداری همچون شهید رئیسی را داشته باشد.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی بوده و وظیفه ما این است که مشارکت حداکثری و انقلابی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در واقع حضور در انتخابات باید لبیک به نظام و ندای رهبری است.

امام جمعه ایرانشهر عنوان کرد: به گفتمانی رای بدهیم که به گفتمان انقلاب و نظام اسلامی نزدیکتر باشد.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: کسی که مسئولیت ریاست جمهوری را بر عهده می‌گیرد باید با خداوند خود عهد ببند که یاران و نیروهایش کسانی باشند که ذره ای با انقلاب زاویه نداشته باشند و در این بدنه قرار می‌گیرند هیچ گونه دلبستگی به دشمنان مردم از جمله کشورهای اروپایی و آمریکایی نداشته باشد.

وی با اشاره به ۲۱ تیرماه، حماسه مسجد گوهر شاد، عنوان کرد: تلاش دشمن برداشتن عفاف و حجاب است که تاکنون با هوشیاری مردم نقشه ها و دسیسه های دشمن نقش بر آب شده است.

انتهای خبر/
کد مطلب: 431613
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *