پنجشنبه ۷ تير ۱۴۰۳ ۲۲:۱۲
۰
یادداشت؛

 انتخابات مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری است

هر برگ رأی مصداق حقیقی همان مشت گره‌کرده‌ای است که بر قلب دژخیمان زمان است.
 انتخابات مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری است
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ حجت‌الله صادقی، رئیس مجمع بسیجیان شهرستان ایرانشهر در یادداشتی نوشت: امام خامنه ای (مدظله‌العالی)؛ انتخابات مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری است.
 
 اهمیت حضور مردم به‌عنوان رفراندومی عظیم و عملی، در همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی موضوعیست که نه‌تنها دوستان که دشمنان انقلاب اسلامی، به آن اذعان دارند، حال که این موضوع خود امنیت ملی، را به همراه دارد و ایرانی قوی می‌سازد، کمترین اقدام در برابر برکات فراوان انقلاب اسلامی، همین حضور در میادین مختلف از جمله انتخابات است.
 
 هر برگ رأی مصداق حقیقی همان مشت گره‌کرده‌ای است که بر قلب دژخیمان زمان و مستکبرین عالم از شیطان بزرگ، آمریکا پلید گرفته تا سگان دست‌آموزش، چون رژیم غاصب صهیونیسم و دنیای پر از عداوت و دشمنی غرب با اسلام! و ایران اسلامی!
 
 این تنها یکی از ثمرات حضور پر شور و تعبیری دقیق‌تر حماسه حضور است که البته از بزرگ‌ترین برکات آن است، بحث تقویت امنیت ملی و اقتصادی، موضوع عدالت اجتماعی و برخورداری آحاد افراد جامعه از برکات انقلاب اسلامی، به‌صورت یکسان به‌عنوان یک ایرانی، موضوعیست که هم حضور ما در رقم‌خوردن آن نقشی اساسی دارد و هم دقت در انتخاب فرد اصلح!
 
 همان‌گونه که شهید عزیز ما، حاج‌قاسم سلیمانی فرمود: جامعه‌ای صالح می‌شود که افراد صالح آن را مدیریت کنند.
 
 و یقیناً صلاح جامعه، به اجرای عملی گفتمان امامین انقلاب است و این همان دغدغه‌ای بود که شهید خدمت و جمهور، به دنبال عملیاتی‌کردن آن بود و رضایت امام خامنه ای (مدظله‌العالی)، از عملکرد شهید رئیسی سندی است بر این مدعا!
 
 بنابراین هم حضور حماسی و هم انتخاب اصلح دو موضوعی هستند که می‌توانند قطار انقلاب اسلامی را به سر منزل مقصود که همان پرچم‌داری امام‌زمان عج الله فرجه الشریف و تشکیل حکومت عدل مهدوی برساند.
 
 مجمع بسیجیان ایرانشهر، بسان شجره طیبه و صالحه بسیج، در اقصی‌نقاط ایران اسلامی، ضمن دعوت از مردم غیور، شریف و ولایت‌مدار ایران اسلامی، در رقم‌زدن حماسه هشت تیر در پای صندوق‌های رأی، از ملت شریف و انقلابی می‌خواهد با رصد عملکرد نامزدها و قدرت مدیریت و میزان صداقت در گفتار و توجه به گفتمان امامین انقلاب در انتخاب فرد اصلح که همان اندیشهٔ ولایی و انقلابی است، پاسدار ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی باشد و در گفتمان و دیپلماسی خارجی، گفتار و عملش اقتدار باشد و نه التماس و در میان ملت چون خادمی مخلص و خدمتگزار باشد، حضوری باشکوه در انتخاب اصلح داشته باشند.
 
 هَٰذَا مَا تُوعَدُونَ لِکُلِّ أَوَّابٍ حَفِیظٍ
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431590
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *