يکشنبه ۳ تير ۱۴۰۳ ۱۰:۰۵
۰
مشکلی که انگار قابل حل نیست؛

دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با پرداخت به موقع حقوق نیروهای شرکتی را درک کند

نیروهای شرکتی علوم پزشکی ایرانشهر از عدم پرداخت به موقع حقوق خود گلایه مند هستند.
دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با پرداخت به موقع حقوق نیروهای شرکتی را درک کند
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ نیروهای شرکتی تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از روند پرداخت به موقع  معوقات حقوقی خود گلایه دارند.

تعدادی از نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در تماسی که با خبرنگار پایگاه خبری پهره داشتند از متولیان امر مبنی بر پرداخت حقوق به موقع خود گلایه‌شان را ابراز کردند و درخواست پیگیری به صورت جدی شوند. 


اولویت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پرداخت حقوق نیروهای شرکتی است

عبدالعزیز جمشید زهی، معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به  پرداخت مطالبات پرسنل دانشگاه با توجه به قرار گرفتن در ایام عید خبر داد و بیان کرد: حقوق پرسنل شرکتی،  پرسنل ۸۹ روزه و اجاره خودرو و یک کارانه پرسنل درمان و یک  کارانه متخصصین تیرماه
و p4Q کارانه پرسنل محیطی حوزه بهداشت
پرداخت حق لباس ، هزینه غذا اورژانس ۱۱۵ پرداخت و همچنین پرداختی برای کلیه پرسنل در تمام واحدها انجام می‌شود.

این مسئول با اشاره به جلسه بررسی و پرداخت حقوق نیروهای شرکتی و ۸۹ روزه عنوان کرد: در این جلسه، چالش های موجود در زمینه پرداخت حقوق پرسنل مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: راهکارهایی برای رفع این چالش ها ارائه شد و تصمیماتی در خصوص نحوه پرداخت حقوق اتخاذ شد.

جمشید زهی با بیان اینکه یکی از تاکیدهای رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر در خصوص شرکت ها، رعایت حق و حقوق کارگران و دقت نظر در آن است، خاطرنشان کرد: پرداخت به موقع حقوق نیروهای شرکتی باید یکی از اولویت های اصلی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر باشد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده، اعتبار حقوق نیروهای شرکتی توسط معاونت توسعه دانشگاه تامین شد و پرداخت می‌شود.

انتهای خبر/
کد مطلب: 431579
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *