سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۴۶
۰
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان خاش:

حضور در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان می‌شود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان خاش گفت: حضور پر رنگ مردم در انتخابات باعث تقویت انقلاب اسلامی و سبب یاس و نامیدی دشمنان خواهد شد.
حضور در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پهره به نقل از تفتان ما، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیبک با بیان اینکه شهادت آیت‌الله رئیسی واقعه تلخ و ناگواری برای همهٔ ایرانیان بود بیان کرد: این شهید بزرگوار خود را شبانه‌روز وقف خدمت‌رسانی به محرومین کرده بود اکنون بر ما واجب است راهش را پر قدرت ادامه دهیم.
 
وی افزود: شهید رئیسی در این سه سالی که در مقام ریاست‌جمهوری بودند توانستند همانند شهیدان رجائی و بهشتی با گفتار و عمل خود یک الگو و شاخصه و مبنایی برای مدیران هم حال و هم آینده کشور شوند.
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خاش ادامه داد: با شنیدن مناظره‌ها و هدف‌های هر یک از کاندیداها و بیان مواضع، مشخص می‌شود که کدام فرد اصلح‌تر و ادامه‌دهنده مسیر این شهید والامقام است. 

وی در وصف شهید جمهور با اشاره به سخن حضرت علی (ع) که می‌فرمایند: تقواپیشگان، نشانه‌هایی دارند که با آنها شناخته می‌شوند راست‌گویی، امانت‌داری، وفای به عهد، فخرفروشی‌نکردن، بخل نورزیدن، صله‌رحم، رحم به ضعیفان و غیره، عنوان کرد: افراد باتقوا و انقلابی، پاسدار خون شهدا، مطیع ولی‌فقیه و تاریخ‌ساز هستند.

شیبک اظهار کرد: با عنایت خداوند متعال، انقلاب اسلامی ایران به اهدافی که ترسیم کرده خواهد رسید و تحقق این اهداف نیاز به هم‌فکری و هم‌افزایی دارد .

وی دررابطه‌با انتخابات پیشروی ریاست‌جمهوری، خاطرنشان کرد: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات باعث تقویت انقلاب و سبب یاس و نامیدی دشمنان خواهد شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خاش تصریح کرد: در دولت سیزدهم ایران اقتدار بسیار ارزنده و مهمی در دنیا پیدا کرده و پس از مدت‌ها جلوی زورگویی اسرائیل ایستاد و با عملیات وعده صادق اقتدار ایران به جهان اثبات شد. 

وی گفت: کشور ما به فردی چون شهید رئیسی نیاز دارد باید درباره نامزدهای انتخابات به طور دقیق تحقیق و مناظره‌ها را دنبال کنند تا انتخاب اصلحی داشته باشند چرا که اگر فردی غیر از این چهارچوب انتخاب شود دوباره‌کارها عقب می‌ماند و از آثار مثبتی که در اقتصاد و معیشت مردم که در دولت سیزدهم ایجاد شده از بین می‌رود و مردم دچار مشکل خواهند شد.


انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdciu3azzt1aq52.cbct.html
 
کد مطلب: 431561