سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۶:۰۲
۰
یکی از سران طوایف نارویی؛

ما معتمدین و خادمین مردم در کنار انقلاب اسلام و رهبری هستیم

یکی از سران طوایف نارویی گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی و اسلامی است و ما به‌عنوان معتمدین و خادمین مردم در کنار انقلاب اسلام و رهبری هستیم.
ما معتمدین و خادمین مردم در کنار انقلاب اسلام و رهبری هستیم
عزیز الرحمن نارویی در گفتگو با خبرنگار پهره با اشاره به عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور آیت‌الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد بیان کرد: در واقع ما رئیسی جمهوری مردمی و دلسوز را از دست دادیم ان‌شاءالله راهش ادامه داشته باشد حالا که وقت آن شده انتخابات مجددی داشته باشیم حتماً باید همگام با همه مردم در پای صندوق‌های رأی خواهیم رفت.
 
 وی افزود: به گفته مقام معظم رهبری شخصی را انتخاب می‌کنیم که به‌مانند رئیسی مدیر، الگو و باکفایت باشد و از ویژگی‌هایی چون ضدفساد و عدالت‌خواهی برخوردار باشد و نگاه انقلابی و جهادی داشته و توجه ویژه‌ای به رشد و آبادانی کند.
 
 نارویی اضافه کرد: حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی و اسلامی است و ان‌شاءالله مردم ما حضور پررنگی خواهند داشت.
 
 وی عنوان کرد: ما مردم بلوچ و بمپور می‌توانیم در مسیر پیشرفت و ثبات کشور همان راه امام و رهبری ادامه بدهیم و دو شرط بیشتر ندارد، شرط اول وحدت، اتحاد و همبستگی حول محور اسلام و شرط دوم پیروی از قانون و رهبری است.
 
 نارویی تصریح کرد: باید همه دست‌به‌دست هم بدهیم و از اختلاف و شکاف دوری کنیم و نگذاریم عده‌ای در میان مردم اختلاف و تفرقه ایجاد کنند و ما به‌عنوان معتمدین و خادمین مردم در کنار انقلاب اسلام و رهبری هستیم و از کشور خود و خاک خود و با تمام توان حمایت می‌کنیم و هرگز به کسی اجازه فکرکردن به تجزیه و آسیب به کشور را نخواهیم داد.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431549
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *