شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ ۰۸:۰۰
۰
یک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی:    

جنایت هولناک اسرائیل در رفح بسیار هولناک است  

یک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی گفت: وضعیت فلسطینیان در غزه به‌قدری هولناک بوده که وجدان‌های بیدار جهان به‌خصوص دانشجویان باوجدان را نسبت به این جنایت‌های کودک کش بسیج کرده است.  
جنایت هولناک اسرائیل در رفح بسیار هولناک است   
فاطمه کارگر در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: جنایت بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار ده‌ها هزار فلسطینی مظلوم و جنایت‌های اخیر در اردوگاه رفح و کشتار پناه‌جویان فلسطینی به‌ویژه کودکان و زنان با بمب‌های آمریکایی، مصداق واضح جنایت جنگی، جنایت علیه بشریت، نسل‌کشی و هولوکاست واقعی بوده و لکه ننگ برای مدعیان دفاع از حقوق بشر و دموکراسی مزورانه به‌ویژه ایالات متحده آمریکا است.
 
 وی افزود: وضعیت فلسطینیان در غزه به‌قدری هولناک بوده که افکار عمومی و وجدان‌های بیدار جهان به‌خصوص دانشجویان باوجدان و آگاه در جهان را نسبت به این جنایت‌ها و در راس آن نخست‌وزیر جنایت‌کار رژیم کودک کش، بسیج کرده است.
 
 کارگر ادامه داد: دیوان بین‌المللی دادگستری حکم توقف حملات رژیم صهیونیستی به رفح را صادر کرده و بسیاری از کشورها نیز بر لازم‌الاجرا بودن این حکم تأکید دارند، اما رژیم نامشروع نه‌تنها التزام و پایبندی به قوانین بین‌المللی ندارد؛ بلکه گستاخانه بر قتل متعمدانه زنان و کودکان فلسطینی اصرار می‌ورزد.
 
 وی اضافه کرد: سازمان ملل و شورای امنیت هم در قبضه قدرت امریکا، اراده‌ای در واکنش جدی نسبت به این جنایت‌ها ندارند.
 
 کارگر تصریح کرد: اما هم وضعیت به هم پاشیده داخلی رژیم، هم قدرت رو به اعتلای مقاومت و هم اراده ملت‌های آزاده در مبارزه با ظلم اسرائیلی و نصرت فلسطینیان مظلوم و مهم‌تر از همه مشیت الهی در نابودکردن قوم الظالمین، بشارت‌دهنده پایان زیبا برای رویارویی چند ده‌ساله با این رژیم خواهد بود که به‌زودی محقق می‌گردد.
 
 وی عنوان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی، همه مجالس و پارلمان‌های جهان به‌ویژه کشورهای اسلامی را برای یک اقدام جمعی و منسجم جهت امدادرسانی به مردم فلسطین، تحقق نابودی کامل رژیم صهیونیستی و پیروزی نهایی فلسطین و برپایی کشور فلسطین به پایتختی قدس شریف، فرامی‌خوانند.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431543
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *