سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ۰۹:۱۱
۰
در مراسم گرامیداشت شهید جمهور مطرح شد؛

مدیریت انقلابی از ویژگی‌های معنوی شهید رئیسی بود

امام جمعه شهرستان ایرانشهر گفت: گره‌گشایی از کار مردم و در میان مردم بودن و مدیریت انقلابی از ویژگی‌های معنوی آیت الله رئیسی بود.
مدیریت انقلابی از ویژگی‌های معنوی شهید رئیسی بود
به گزارش پایگاه پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی در مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت، خادم الرضا (ع) "آیت الله سیدابراهیم رئیسی" رئیس جمهور انقلابی و مردمی و هیئت همراه که در محل مسجد آل نبی (ص) شهرستان بمپور برگزار شد بیان کرد: هر کس خدا و پیامبرش را اطاعت بکند با کسانی که خدا به آنها نعمت داده، محشور خواهد شد.

وی افزود: سلوک شهدا، خدمتگزاری به مردم است و اگر بنا بوده نعمت خدا بر ما همیشه دوام داشته باشد، باید سلوک شهدا را داشته باشیم.

این خطیب جمعه خدمتگزاری به مردم، صداقت، خستگی ناپذیری، گره‌گشایی از کار مردم و در میان مردم بودن، عقلانیت، تدبیر و مهارت های مدیریتی، مدیریتِ انقلابی و فعال سازی دیپلماسی اقتصادی را از خصوصیت‌ها و ویژگی‌های معنوی آیت الله رئیسی و شاخصه‌های دولت سیزدهم عنوان کرد.

وی اضافه کرد: اگر پرچمی از دست یک فرمانده میدان و سردار به زمین بیفتد، سردار دیگری این پرچم را بلند می کند.

حجت‌الاسلام بزمانی ادامه داد: شرایط سخت برای کشور به وجود می آید اما این شرایط سخت، حکومت و حاکمیت را متزلزل نمی کند و در مسیر خدمت و خدمت رسانی به مردم، هیچ مسئله ای به وجود نمی آید.

امام جمعه ایرانشهر خاطرنشان کرد: وحدت، انسجام، برادری، هم افزایی، مهربانی و عزم مردم در مسیر نظام و انقلاب حرکت کردن، از برکات فراوان این شرایط سخت است که خداوند به این کشور و به این مردم ارزانی می‌دارد.

وی ضمن بیان آثار فراوان فتح خرمشهر، اظهار کرد: سوم خرداد، نماد مقاومت مردم است و توفیقی که ما در فتح خرمشهر داشتیم به برکت ایمان و توجه به ارزش های الهی بود و چون ما معتقدیم هر کس پای کار خدا باشد، خدا هم پای کار او خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز، خرمشهرهای زیادی در پیش داریم و دشمن در صدد تصرف و تغییر فکر و ذهن ما و ایجاد جنگ شناختی است.

امام جمعه ایرانشهر ادامه داد: ما باید فهم‌ خودمان را بالا برده و مواظب باشیم که دشمن در فکر، اندیشه و شناخت ما تغییری به وجود نیاورد.

انتهای خبر/
کد مطلب: 431537
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *