سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۰۰
۰
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان خبر داد:

بهره‌مندی ۷۰ هزار سیستان و بلوچستانی از طرح محرومیت‌زدایی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۶۹ هزار و ۵۸۶ نفر از شهروندان استان با اجرای ۱۳۷ طرح محرومیت‌زدایی هلال احمر از سال گذشته تاکنون از مزایای آنها بهره‌مند شدند.
به گزارش پایگاه خبری پهره به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان، سید محمدمهدی سجادی یکی از مهم‌ترین خدمات سازمان داوطلبان را اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی دانست و بیان کرد: در قالب طرح‌های محرومیت‌زدایی یک‌هزار و ۳۰۹ نفرساعت فعالیت داشتند.
 
 وی از تداوم خدمت‌رسانی‌های واحد داوطلبی خبر داد و افزود: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان همواره به‌عنوان بازوی اجرایی این سازمان عمل کرده و عملکرد آنها در طول سال به طور چشمگیری به مناسبت‌های مختلف قابل‌توجه است.
 
 مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هلال‌احمر بزرگ‌ترین مجموعه مردم‌نهاد در کشور است، عنوان کرد: هلال‌احمر در فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کمک به مردم در شرایط سخت و محروم فعالیت دارد به همین دلیل استفاده از ظرفیت داوطلبان توانمند و نوع‌دوست می‌تواند در توسعه فعالیت‌های این نهاد بسیار اثرگذار باشد.
 
 وی با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان یک سازمان پیشرو و پاسخگو در ارائه خدمات اولیه امداد و نجات در حوادث و سوانح است،گفت: هلال‌احمر سیستان و بلوچستان به‌عنوان عضوی از نهضت بین‌المللی «صلیب سرخ و هلال‌احمر» همواره در همه حوزه‌های بهداشت، درمان، توان‌بخشی، داوطلبان، امور جوانان، امداد و نجات در حوادث طبیعی و غیرطبیعی پیشتاز بوده است.
 
انتهای خبر/
کد مطلب: 431507
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *