يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۲۳:۴۵
۰
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:  

زیر ساخت فرودگاهی مناسب برای ایرانشهر یک ضرورت است

 معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: با موقعیت اجتماعی فرهنگی که این منطقه دارد می‌طلبد زیر ساخت فرودگاهی مناسبی داشته باشد.
مهرداد جهان‌دیده در گفتگو با خبرنگار پهره با اشاره به دیدار مدیرکل فرودگاه‌های استان و مدیرکل برنامه‌وبودجه شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در راستای مسائل و مشکلات فرودگاه شهرستان ایرانشهر بیان کرد: فرودگاه در هر استان و یا شهرستان نقش بسزایی دارد و باعث توسعه آن منطقه می‌شود.
 
 وی افزود: شهرستان ایرانشهر یکی از شهرستان‌های بزرگ استان سیستان و بلوچستان بوده و با موقعیت ممتاز به شمار می‌رود که با داشتن چند اداره کل و مراکز دانشگاهی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است پس می‌طلبد زیر ساخت فرودگاهی مناسبی داشته باشد.
 
 این مقام مسئول ادامه داد: این مهم هم در اقتصاد شهرستان ایرانشهر تأثیر به سزایی داشته و هم اینکه باعث تمایل بیشتر شرکت‌های هواپیمایی به برقراری پروازها در خطوط هوایی مختلف می‌شود.
 
 فرماندار ویژه ایرانشهر اظهار کرد: تمامی مشکلات مطرح شده در این نشست به‌صورت ویژه پیگیری می‌شود.
 
 وی خاطرنشان کرد: مقرر شده در فاز اول بهسازی محوطه مقابل ترمینال در ایرساید، بهسازی ساختمان اداری، تکمیل ساختمان پلیس و بهسازی شبکه دسترسی از طرف اداره کل فرودگاه استان سیستان و بلوچستان انجام شود.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431496
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *