سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۱۹:۵۶
۰
افرادی که از جنس فرشتگان هستند؛

جمعیت هلال‌احمر ایرانشهر خالصانه در کنار مردم است

هلال‌احمر در سخت‌ترین و بحرانی‌ترین زمان‌ها خالصانه در کنار هم‌وطنان ایرانی است.
جمعیت هلال‌احمر ایرانشهر خالصانه در کنار مردم است
 به گزارش پایگاه خبری پهره؛ در حقیقت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال‌احمر زمان ارزشمندی برای گرامیداشت خدمات و کمک‌های انسان‌دوستانه و داوطلبانه فعالان عرصه هلال‌احمر است.
 
 در حقیقت جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران در سخت‌ترین و بحرانی‌ترین زمان‌ها خالصانه در کنار هم‌وطنان و همنوعانشان هستند و به یاری حادثه‌دیدگان می‌شتابند.
 
 در این راستا مهرداد جهان‌دیده، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار ما بیان اشاره به فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ و تبریک هفته هلال‌احمر بیان کرد: صلیب سرخ و جمعیت هلال‌احمر پیام‌آور الگو ارزشمند صلح و حیات قائل‌شدن برای هر انسان و عقیده است.
 
 وی افزود: در واقع هلال‌احمر نهادی است ارزشی که برای حفظ حرمت و کرامت انسانی فارغ از مرزبندی‌های سیاسی و جغرافیایی در خدمت به اقشار مختلف مردم هنگام نیاز همیشه در صحنه حاضر می‌شود.
 
 این مسئول ادامه داد: اینجانب ضمن ادای احترام به پیشگاه شهدای امدادگر به‌عنوان پیام‌آوران راستین عرصه خدمت، هیجدهم اردیبهشت‌ماه روز جهانی صلیب سرخ، آغاز هفته هلال‌احمر و سالروز تأسیس این نهاد مردمی را صمیمانه به مدیران، کارکنان، نجاتگران، داوطلبان و اعضای جمعیت هلال‌احمر شهرستان ایرانشهر تبریک عرض می‌کنم.
 
 وی اضافه کرد: امیدوارم همواره در پیشبرد اهداف متعالی و بشردوستانه این نهاد مقدس سربلند و موفق باشند.
 
 
 همچنین محمدرضا کرد، معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک هفته جهانی صلیب سرخ و هلال‌احمر به‌تمامی سرخ‌پوشان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: پیش‌قدمی در امور خداپسندانه و بشردوستانه، نام ایران و ایرانی را در سراسر عالم به عالی‌ترین صفات انسانی آراسته است و بی‌تردید ایرانیان، اعم از مسلمان و اقلیت‌های دینی، در زمره نامداران عرصه نوع‌دوستی و دستگیری از افتادگان هستند.
 
 وی افزود: اما در این اقیانوس عظیم عشق و مهربانی، گوهری کم‌نظیر به نام داوطلب جمعیت هلال‌احمر می‌درخشد که خالق لحظات ماندگار و آفریننده عالی‌ترین اقدام‌های بشری است.
 
 کرد ادامه داد: در التهاب سخت حوادث که پس از حضرت باری‌تعالی، امید حادثه‌دیدگان به همنوعان است و این دستان پرتوان شما داوطلبان جمعیت هلال‌احمر است که بی توقع از مزد و بی‌منت، گره از مشکلات همنوعان می‌گشاید و دلگرمی را به قلب‌های مصیبت‌دیده هدیه می‌دهد.
 
 وی اضافه کرد: در سالی که گذشت وقوع سوانح طبیعی و غیرطبیعی کوچک و بزرگ لحظات تلخی را برای هم‌وطنان رقم زد، اما با همتی که به خادمان مردم در هلال‌احمر عطا کرده است در همه حوادث و بحران‌ها در کنار سانحه‌دیدگان و خانواده‌های آنان بودیم و در شرایط بحرانی نور امید را در دل‌های مضطرب روشن نگه داشتیم.
 
 رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ و هلال‌احمر و آغاز هفته هلال‌احمر را به‌تمامی داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و کارکنان خدوم جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های ایرانشهر و بمپور تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند مهربان برای همگی تندرستی و موفقیت روزافزون طلب می‌کنم.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431484
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *