يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۰۹:۴۸
۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

تعاونی‌های صید و صیادی در سیستان و بلوچستان احیا می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه‌به مزیت‌های این استان در بخش شیلات، احیای تعاونی‌های صید و صیادی می‌تواند باعث اشتغال‌زایی و رونق کسب و کار در منطقه شود.
تعاونی‌های صید و صیادی در سیستان و بلوچستان احیا می‌شوند
به گزارش پایگاه خبری پهره به نقل از «عصرهامون»، خلیل احمد سلامی روز جمعه در نشست با مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان اظهار کرد: برای تحقق شعار سال باید از توانمندی اقشار مختلف مردم به‌ویژه بخش تعاون استفاده کرد، چرا که دستیابی به توسعه بدون مشارکت عمومی مردم امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به علت وظایفی که عهده‌دار است و خدمات گسترده‌ای که به مردم می‌دهد، نقش مهم و محوری در تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان به اهمیت «اقتصاد دریا محور» اشاره کرد و گفت: ظرفیت‌های خدادادی بکر در سواحل مَکُران و موقعیت جغرافیایی ارزشمند این منطقه، شرایط را برای رشد اقتصادی، بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال تسهیل کرده است.

سلامی گفت: مجموعه دستگاه‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان برای کمک به فعالان اقتصادی و کارآفرینانی که در نقاط مختلف این استان به دنبال توسعه و اشتغال‌زایی باشند، پای‌کار هستند و از آنها حمایت می‌کنند.

انتهای خبر/
کد مطلب: 431468
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *