سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۰۹:۰۳
۰
تکذیب است؛

تجمع و عدم تخلیه بار خودرو‌های سنگین در ایرانشهر صحت ندارد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: تجمع و اعتصاب و عدم تخلیه بار خودرو‌های سنگین در اعتراض به کاهش سهمیه سوخت در ایرانشهر را اتفاق نیفتاده و تکذیب است.
تجمع و عدم تخلیه بار خودرو‌های سنگین در ایرانشهر صحت ندارد
به گزارش پایگاه خبری پهره؛ شب گذشته خبری در راستای تجمع و اعتصاب و عدم تخلیه بار خودرو‌های سنگین در اعتراض به کاهش سهمیه سوخت در ایرانشهر در فضای مجازی نشر شده بود که امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، رانندگان ناوگان خودرو‌های سنگین شهرستان ایرانشهر در اعتراض به کاهش سهمیه سوخت از تخلیه بار گندم خوداری کرده و از عصر امروز با تجمع دست به اعتصاب زده و خواستار رسیدگی به درخواست خود در خصوص افزایش سوخت شدند.

در این راستا عطا الله شه بخش،  معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در زمینه تجمع و اعتصاب و عدم تخلیه بار خودرو‌های سنگین در اعتراض به کاهش سهمیه سوخت در ایرانشهر را بنده صراحتا می‌گویم که این موضوع اتفاق نیفتاده و تکذیب است.

وی افزود: در واقع حقیقت موضوع این بوده که یکی از کارخانه های آرد دیروز دچار نقص فنی شده بود که ماشین های سنگین حامل بار گندم جهت تخلیه بار سمت کارخانه تعاونی شماره ۹ رفتند که بار را آنجا تخلیه کنند و به همین دلیل در آن مکان شلوغی ایجاد شده بود.


این مقام مسئول با بیان هیچ گونه اعتصاب و تجمعی در این زمینه صورت نگرفته است، ادامه داد: کارخانه آرد ستاره که دچار نقص فنی شده بود اکنون مشکل آن رفع شده و ماشین های سنگین حامل بار می‌توانند تخلیه بار گندم را در آنجا انجام بدهند.

شه بخش خاطرنشان کرد: کاهش سوخت یک بحث جداگانه بوده که سراسری اتفاق افتاده است و در استان سیستان و بلوچستان این موضوع جلوه بیشتری پیدا کرده که عده ای از بحث کاهش سهمیه سوخت گلایه مند بودند که جهت حل این معضل از طریق شرکت نفت، فرمانداری و استانداری پیگیری انجام شده و تلاش ما این است که مشکل ناوگان حمل و نقل به حداقل برسد.

انتهای خبر/
کد مطلب: 431462
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *