شنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۰۸:۳۰
۰
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:

نوبت اول کنکور با بیش از ۵ هزار داوطلب در ایرانشهر به ایستگاه پایانی رسید  

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۳ با رقابت بیش از ۵۰۰۰ داوطلب زن و مرد و طی دو روز در دانشگاه ولایت این منطقه برگزار شد.
نوبت اول کنکور با بیش از ۵ هزار داوطلب در ایرانشهر به ایستگاه پایانی رسید  
مهرداد جهان‌دیده در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۳ با رقابت بیش از ۵۰۰۰ داوطلب زن و مرد و در دو روز در دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
 
 وی افزود: نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ با رقابت ۵۴۰۸ داوطلب زن و مرد و طی دو روز پنجشنبه و جمعه ۶ و ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در حوزه‌های آزمونی سلف‌سرویس، سوله ورزشی، ساختمان آموزشی، دانشکده ادبیات و علوم‌انسانی و دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.
 
 این مقام مسئول ادامه داد: فرآیند نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ در دانشگاه ولایت، از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه، ۶ اردیبهشت با رقابت داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی (شامل ۳۲۲ داوطلب زن و مرد) و علوم‌انسانی (شامل ۲۵۶۷ داوطلب زن و مرد) آغاز و نیز، در عصر همین روز با رقابت داوطلبان گروه‌های آزمایشی هنر (شامل ۹۰ داوطلب زن و مرد) و زبان‌های خارجی (شامل ۲۰۶ داوطلب زن و مرد) ادامه پیدا کرد.
 
وی اضافه کرد: در نهایت، در نوبت صبح جمعه، ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با رقابت گروه آزمایشی علوم‌تجربی (شامل ۲۲۲۳ داوطلب زن و مرد) به پایان رسید.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431445
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *