جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۱۸:۲۷
۰
معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ایرانشهر خبر داد:    

شرکت بیش از ۲ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش ایرانشهر        

معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ایرانشهر گفت: آزمون در ١١ حوزه (۸ حوزه خواهران و ۳ حوزه برادران) با ۲۳۰۵ داوطلب که از این تعداد ۱۷۲۸ داوطلب خانم و ۵۷۷ داوطلب آقا در رشته آموزگاری ابتدائی برگزار شد.
شرکت بیش از ۲ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش ایرانشهر         
حسین بامری در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: ایجاد وحدت رویه با کمترین نارسایی در حوزه آزمون مورد تأکید بوده و انتظار داریم تا دستگاه‌های متولی در کنار ما برای هر چه‌بهتر برگزارشدن این آزمون باشند. 
 
 وی افزود: در روز جمعه ۱۸ اسفند، ۲۳۰۰ داوطلب در ۱۱ حوزه برای استخدام در آموزش‌وپرورش با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
 
 این مسئول تصریح کرد: آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش شهرستان ایرانشهر در سطح حوزه‌های مدیریت آموزش‌وپرورش امروز جمعه ۱۸ اسفندماه برگزار شد. 
 
 وی اظهار کرد: این آزمون در ١١ حوزه (۸ حوزه خواهران و ۳ حوزه برادران) با ۲۳۰۵ داوطلب که از این تعداد ۱۷۲۸ داوطلب خانم و ۵۷۷ داوطلب آقا در رشته آموزگاری ابتدائی برگزار شد.
 
 بامری اضافه کرد: تمامی تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری این آزمون در سطح شهرستان با بسیج ظرفیت‌های شهرستان در نظر گرفته شد تا این آزمون به نحو احسن به اجرا درآید و جا دارد از همکاران اداره کل و ناظرین، سازمان مدیریت، نمایندگان سنجش و تمامی همکاران ستادی و حوزه عوامل اجرایی این آزمون و فرمانداری ویژه شهرستان و سایر ادارات و ارگان‌ها که همگام با ما تلاش داشته‌اند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.
 
 همچنین عطاالله شه بخش، معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ایرانشهر بیان کرد: برای برگزاری هر چه‌بهتر این آزمون ما و تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان در کنار آموزش‌وپرورش بودیم تا آزمون به بهترین شکل ممکن برگزار شود.
 
 وی افزود: پیش‌بینی‌ها و اقدامات لازم برای حوزه‌های اجرای آزمون استخدامی سطح شهرستان ایرانشهر مورد بررسی قرار و تمهیدات لازم هر هم صورت‌گرفته است.
 
 انتهای خبر/
کد مطلب: 431364
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *