چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۱۹
۰
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ایرانشهر:

جهاد تبیین و جهاد تصمیم از رسالت‌های خطیر خبرنگاران است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: جهاد تبیین و جهاد تصمیم دو نقش بی بدیل خبرنگاران است.
جهاد تبیین و جهاد تصمیم از رسالت‌های خطیر خبرنگاران است

مهرداد جهاندیده در گفتگو با خبرنگار پهره بیان کرد: در واقع هفدهم مرداد که به یاد شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی روز خبرنگار نامیده شده یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ  آگاهی بخشی را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

وی افزود: امروز دو رسالت جهاد تبیین و جهاد تصمیم پیش روی همه ماست و خبرنگاران می ‌توانند در این دو وظیفه همگانی نقشی بی‌بدیل ایفا کنند.

 این مقام مسئول تصریح کرد: در جهاد تبیین، مقابله با جریان تحریف و امیدآفرینی اصلی‌ترین جهادی است که راه حقیقت‌جویان را از دروغ‌پردازان جدا می‌کند.

 وی اظهار کرد: در جهاد تصمیم نیز مسئولان و کارگزاران نظام وظیفه اصلی را بر دوش دارند اما خبرنگاران در مقام پرچمداران مطالبه و نقد می‌توانند به تحقق هرچه بهتر این ضرورت یاری رسانند.

 سرپرست فرمانداری ویژه ایرانشهر عنوان کرد: بدون تردید در این میان کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و کنترل عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار بوده و در این مسیر رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.

انتهای خبر/
کد مطلب: 430601
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *