يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷
۰
فرمانده انتظامی ایرانشهر:

دستگیری سارقان مسلح در ایرانشهر

فرمانده انتظامی ایرانشهر از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح زورگیر با 8 فقره سرقت توسط مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
دستگیری سارقان مسلح در ایرانشهر

به گزارش پهره حسن کیخا گفت: در پی اعلام چند فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه به مرکز فوریت های پلیسی 110 در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی در نتیجه اقدامات فنی و تخصصی خود موفق به شناسایی مخفیگاه دو تن از سارقان حرفه ای شده که در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از محلات شهرستان دستگیرشدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: در این رابطه و طی بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی و یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی استفاده شده در سرقت ها کشف شد.

کیخا با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده سوابق متعدی در امر سرقت مسلحانه، زورگیری و موجبات نا امنی در سطح شهرستان را در سوابق خود داشته، گفت: متهمان در بازجوئی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی تاکنون به 8 فقره سرقت مسلحانه اعتراف و تحقیقات در خصوص کشف سرقت های احتمالی که توسط این ضاربان زورگیر در سطح شهرستان بوده است همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و مخلان امنیت عمومی تأکید و از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با تماس 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/
کد مطلب: 430337
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *