دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ ۰۸:۳۵
۰
بولتن نیوز مدعی شد؛

مدرس خیابانی در زمره استانداران ضعیف دولت سیزدهم

شنیده شده مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان یکی از استاندارانی است که در ارزیابی بعمل آمده از سوی دولت، دارای عملکرد ضعیف بوده است.
مدرس خیابانی در زمره استانداران ضعیف دولت سیزدهم
به گزارش پهره، بولتن نیوز در مطلبی نوشت: حسین مدرس خیابانی که حقوق ماهانه وی در نیمه اول سال 1400 سروصدا زیادی به پا کرد و این حقوق از 90 میلیون در ماه تا 114 میلیون هم ذکر شده بود، 21 شهریور سال گذشته بعنوان استاندار محروم ترین استان کشور منصوب شد.
 
این انتصاب دولت رئیسی که سر و صدا زیادی به همراه داشت، تعجب خیلی را در پی داشت چرا که اول اولا یکی از نجومی بگیران دولت روحانی بود و درثانی بومی استان نبود.
اعتراضات به این انتصاب آنقدر زیاد شد که بطوریکه تنها سه روز بعد از این انتصاب، احمد توکلی رئیس هیئت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور نسبت به این انتصاب اعتراض کرد و از ایشان خواست تا دولت در انتخاب این فرد تجدیدنظر کرده و وی را برکنار کند.
علاوه بر احمد توکلی، برخی از کارشناسان و حتی مردم استان سیستان و بلوچستان نسبت به این انتصاب اعتراض کردند. حتی مجمع نمایندگان استان مذکور اعلام کردند که حقوق های نجومی مدرس خیابانی را بررسی خواهد کرد.
 
اما وزیر کشور هیچ توجهی به این اعتراض ها نداشت و مدرس خیابانی بر سر کار خود ماند تا با کارکرد ضعیفش عملا اعلام کند، قبای استانداری برایش گشاد و بزرگ بود.
 
آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه نهم تیر با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی دیدار داشت.
 
رئیس جمهور در این دیدار گفت: ما نسبت به مدیران در بخش‌های مختلف و همچنین استانداران یک ارزیابی داشتیم که برای اولین بار اتفاق افتاده و عملکرد آنان بر اساس شاخصه‌هایی مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه هم به خودشان ابلاغ شده است.
 
بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه ها، مدرس خیابانی یکی از استاندارانی است که عملکرد ضعیفی داشت و در این ارزیابی نمره ضعیف گرفته است.
 
حال سوال از وزیر کشور و رئیس جمهور این است که اگر سال گذشته به رغم نجومی بگیر بودن مدرس خیابانی و بومی نبودن، وی بعنوان استاندار این استان منصوب شد و پس از اطلاع از این موضوعات، باز وی عزل نشد، حال با عملکرد ضعیف وی در این استان محروم، چه تصمیمی گرفته خواهد شد؟.
آیا باز وی همچنان در استان ماندنی خواهد شد تا فقر و محرومیت با عملکرد ضعیف وی در سیستان و بلوچستان، بیشتر شود؟
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 429865
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *