چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۸
۰
در دیدار با امام جمعه سراوان مطرح شد؛

رسالت سپاه؛ محرومیت زدایی و زدودن غبار فقر/ سیستان و بلوچستان الگوی وحدت میان شیعه و سنی در کشور است

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با امام جمعه شهرستان سراوان دیدار و گفت و گو کرد.
رسالت سپاه؛ محرومیت زدایی و زدودن غبار فقر/ سیستان و بلوچستان الگوی وحدت میان شیعه و سنی در کشور است
به گزارش پهره؛ به نقل ار شستون، سردار حسین ظریفی فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه به همراه فرمانده سپاه شهرستان سراوان با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار گفت: رسالت سپاه پاسداران در کنار مجاهدت و برقراری امنیت پایدار در منطقه، توجه به وضع معیشت مردم، بهداشت، تحصیل دانش آموزان و زدودن غبار فقر و محرومیت از جامعه است.

وی افزود: از آنجایی که محرومیت زدایی یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است که از سپاه پاسداران مطالبه داشته اند، در این راستا تلاش های زیادی در منطقه جنوب شرق کشور انجام شده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید سجاد سراوان ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نهاد مردمی است  که در راستای برقراری وحدت میان شیعه و اهل سنت و همچنین ایجاد همدلی میان مردم، مسئولین و علما تلاش کرده که اتحاد و همبستگی میان مردم شیعه و سنی این منطقه به خار چشم دشمن تبدیل شده است.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان سراوان بیان کرد:  تلاش ها و مجاهدت هایی که شهیدان شوشتری و محمد زاده در برقراری امنیت و آبادانی این منطقه انجام داده اند، بر هیچ کس پوشیده نیست و مردم جنوب شرق کشور همواره قدر دان زحمات این شهیدان ارجمند هستند.

وی در ادامه ضمن قدر دانی از مجاهدت های پاسداران انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان به عنوان الگو در وحدت میان شیعه و سنی در کشور مطرح است، همراهی و همدلی مردم این منطقه زبان زد خاص و عامل است که این موضوع در سایه بصیرت و دشمن شناسی به موقع مردم به وجود آمده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427026
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *