يکشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹
۰
در راستای حمایت از کالای ایرانی در واحدهای تولیدی سیستان وبلوچستان؛

برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار/ بیش از 800 کارگربسیجی بدون دستمزد خدمت می کنند

مدیرسازمان بسیج کارگری سیستان وبلوچستان از برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار خبر داد و گفت: در این رزمایش بیش از 833 نفر از کارگران بسیجی بدون دستمزد خدمت می کنند.
برگزاری رزمایش بزرگ خدمت رسانی با عنوان شیفت ایثار/ بیش از 800 کارگربسیجی بدون دستمزد خدمت می کنند
نادر شهرکی در گفت وگو با خبرنگار پهره اظهار کرد: رزمایش خدمات رسانی بسیج کارگری با عنوان شیفت ایثار روز سه شنبه بیستم شهریور ماه جاری در 27 واحد تولیدی و کارخانه در سطح استان برگزار می شود.
وی افزود: در این رزمایش جمعیتی بالغ بر 833 نفر از کارگران بسیجی به منظور خدمات رسانی، کمک به تولید، بهره وری و کمک به واحدهای تولیدی تحت عنوان "شیفت ایثار" خارج از شیفت کاری بدون هیچ چشم داشت و دستمزدی در محیط کار خودشان حضور می یابند و در عرصه های بازیافت مواد، جمع آوری ضایعات، تعمیر و نگهداری، ایمنی و بهداشت و غیره فعاالیت می کنند.
مدیرسازمان بسیج کارگری استان ادامه داد: این رزمایش به منظور آمادگی برای مقابله با جنگ اقتصادی و تحریم دشمن در مراکز کار و تولید استان برگزار می شود و کارگران ثابت می کنند با وجود فشار های اقتصادی هرگز سنگر های نبرد را ترک نخواهند کرد.
وی یکی از اهداف برگزاری رزمایش شیف ایثار را در راستای حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد و افزود: کارگران بسیجی با ایثار و از خود گذشتگی، کار رایگان انجام می دهند و در مسیر رشد و توسعه اقتصادی کشور گام بر می دارند.
 گفتنی است این رزمایش در کارخانه های سیمان سیستان، شرکت مینو شرق، شرکت ناجی پوشش، کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر، کارخانه ساحل صید کنارک، شرکت هامون بافت کویر و غیره برگزار می شود.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 422339
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *