جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۰۶
۰
خطیب توانمند جمعه ایرانشهر:

روحیه بسیجی داعش را سرنگون کرد

امام جمعه ایرانشهر گفت: با روحیه و تفکر بسیجی کمر گروهک تروریستی تکفیری داعش و هم پیمانانشان شکست.
نماز جمعه
نماز جمعه
به گزارش پهره، حضرت حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: آن چیزی که در این دنیا نصیب انسان می شود به واسطه تقوا بوده که برکت و خیرش غیر قابل حساب است و ما رو به سمت راه درست هدایت می کند.
امام جمعه ایرانشهر با اشاره به 5آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) گفت: بسیج در حقیقت یک نیروی انقلابی، مخلص، آماده به خدمت و جان برکف در تمام عرصه ها است و این ویژگی ها در هر کجا باشد پیروزی و غرور آفرین می شود.
وی افزود : با روحیه و تفکر بسیجی کمر گروهک تروریستی تکفیری داعش و هم پیمانانشان شکست و با این روحیه موشک های دفاعی ما ترس را در دل دشمنان ایجاد کرده است.
وی با انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در خدمت رسانی به مردم بیان کرد: امروز بجای روحیه بسیجی، روحیه اعتدالی در بین مسئولین وجود دارد که نتیجه آن حقوق های نجومی در جیب خائنان به وطن، رقم خوردن بزرگترین اختلاس در تاریخ کشور و ساخت خودروهایی بی کیفیت که بلای جان مردم شده و پس از گذشت 50 سال از عمر صنعت خودروسازی در مملکت ما همچنان این روند ادامه دارد.
حجت الاسلام ابطحی تصریح کرد: روحیه اعتدالی باعث شد یک بیمارستان تازه ساز که یکسال از عمرش نگذشته بود در زلزله کرمانشاه با خاک یکسان و منجر به کشته شدن 20نفرشود و بیمارستانی در کنار آن که 50 سال عمر دارد آسیب زیاد جدی به آن وارد نشود.
وی اضافه کرد: روحیه و مدیریت اعتدالی تاکنون در هر کجا قدم نهاده، نتیجه آن برای مملکت و مردم ، ذلت، بدبختی، بی ثمره بودن کارها بوده و این مدیریت کمر کشور را شکسته است.
امام جمعه ایرانشهر اظهار داشت: ما امروز از پیروزی مقتدرانه جبهه مقاومت علیه داعش این جبهه روسیاه استکباری خوشحال و شکرگذار هستیم و می دانیم اگر داعش پیشروی می کرد تمام امت اسلامی نابود می شد اما زیباترین جلوه این پیروزی نامه سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به رهبر، ولی فقیه و امام خود بود که شان، منزلت و وجود پربرکت یک انسان ولایی را به نمایش می گذاشت.
انتهای پیام/م.ف
کد مطلب: 5747
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *