دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۵۹
۰
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛

عزم جدی وزیر کار برای رفع مشکلات برجای مانده از دولت روحانی/طرح های خوبی توسط "عبدالملکی" در حوزه اشتغال و تامین اجتماعی دنبال می شود

حسینعلی شهریاری با اشاره به پیگیری ویژه "عبدالملکی" وزیر کار در خصوص رفع مشکلات برجای مانده از دولت روحانی، گفت: طرح های خوبی توسط وزارت کار در حوزه اشتغال و تامین اجتماعی دنبال می شود.
عزم جدی وزیر کار برای رفع مشکلات برجای مانده از دولت روحانی/طرح های خوبی توسط "عبدالملکی" در حوزه اشتغال و تامین اجتماعی دنبال می شود
به گزارش پهره حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با وجود این که تنها سه ماه از روی کار آمدن دولت جدید و فعالیت عبدالملکی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گذرد، اما وی همه توانش را در طبق اخلاص گذاشته است و عزم جدی در رفع مشکلات این حوزه پر اهمیت دارد.

وی ادامه داد: آنچه عبدالملکی از قبل در مجلس اعلام کرده، در جهت تحقق آن در حال تلاش است، اما با توجه به این که مشکلات بر جای مانده از دولت روحانی بسیار زیاد بوده، محقق شدن آن زمان بر خواهد بود و نباید بر اساس این مدت زمانی کوتاه که از مسئولیت وزرا می گذرد، عملکردشان را قضاوت کرد.

شهریاری با بیان این که برای دیدن نتیجه تلاش های دولت سیزدهم باید به مسئولان فرصت داد، چراکه همه با جدیت در حال خدمت و فعالیت هستند، اظهار کرد: تا زمانی که مشکلات به طور جدی و کامل برطرف شود و بخواهیم به اهدافی که از قبل در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش بینی شده است، دست پیدا کنیم، زمان می برد.

وی گفت: طرح های خوبی توسط عبدالملکی در حوزه اشتغال و تامین اجتماعی و برای کارگران در مجلس ارائه شده و با جدیت برای حصول نتیجه در حال پیگیری است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 429326