يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۸
۰
مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت ايرانشهر؛

تامین امنیت پایدار و محرومیت زدایی دو نقش ارزنده نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه

سکینه نارویی گفت: تامین امنیت پایدار و محرومیت زدایی دو نقش ارزنده نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه به شمار می رود.
تامین امنیت پایدار و محرومیت زدایی دو نقش ارزنده نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه
سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در هر زمانی و مکانی نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه برای کمک به محرومیت زدایی و از بین بردن آن که بزرگترین کمک به مردم محروم در سیستان و بلوچستان بوده می شتابند.

وی افزود: در حقیقت نیروهای سپاه و بسیج از جمله نیروهایی هستند که در سطح کشور مردمی بوده و هدف آنان زدودن غم و اندوه از چهره مردم است.

این مدرس حوزه علمیه تصریح کرد: در حقیقت هدف اصلی نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه ایجاد امنیت روحی و روانی برای مردم عزیز کشور و مسلمانان است.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه عملیاتی شهید معمار و سپاه شهرستان ایرانشهر همیشه یار و یاور مردم بوده و اقدامات مختلف و بسیار ارزنده ای را در راستای محرومیت زدایی در منطقه جنوب سیستان و بلوچستان انجام دادند.

نارویی اذعان کرد: ملت ایران و خصوصا مردم سیستان و بلوچستان از وجود نیروهای قرارگاه زمینی قدس سپاه در زمینه تامین امنیت پایدار بسیار خرسند هستند و هر جا مظلومی است دست او را می گیرند و در کمک رسانی پیشگام می شوند.

وی عنوان کرد: قرارگاه نیروی زمینی قدس سپاه در سیستان و بلوچستان با حمایت و پشتیبانی از قشر محروم توانسته برای آنان ایجاد اشتغال و کارآفرینی کند و راهی برای کسب روزی حلال برای مردمان این منطقه فراهم کند و در این زمینه اقتصاد مقاومتی را سر لوحه کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: در راستای ارائه خدمات بهداشتی، درمانی این سبز پوشان تا جایی که مقدور بوده به مردم خدمت خالصانه کردند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 429323
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *