شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰
۰

استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به تنظیم بازار کالاهای اساسی

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به تنظیم بازار کالاهای اساسی و نظارت باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به تنظیم بازار کالاهای اساسی
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون، حجت الاسلام علی مصطفوی نیا در نشست شورای قضائی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هرساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال نظارت بر بازار کالاهای اساسی و پرمصرف به منظور توزیع مناسب این کالاها و پیشگیری از گران فروشی و احتکار بیشتر احساس می شود و سازمان‌های نظارتی باید نظارت خود را به صورت روزانه افزایش دهند.

وی افزود: استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به تنظیم بازار کالاهای اساسی و نظارت باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای قضائی استان ادامه داد: تنظیم بازار کالاهای اساسی یکی از ماموریت های مهم دولت به شمار می رود و از سویی از مطالبات مهم و اصلی مردم از دولت نیز محسوب می شودو اگر ما در انجام وظایف خود کوتاهی کنیم در حق مردم ظلم کرده ایم.

 مصطفوی نیا در خصوص بهره مندی مردم استان از نعمت گاز اظهار داشت : با توجه به افزایش تزریق لوله گاز به استان برخی از شهروندان به دلایلی از این نعمت استفاده نمی کنند و باید با تحقیقات میدانی مشخص شود علت عدم بهره مندی مردم از گاز چیست.

وی ادامه داد: برای بهره مندی مردم از نعمت گاز باید چاره اندیشی شود و دلایل آن بررسی و اگر بعلت فقر مردم نمی‌توانند از این خدمت استفاده کنند راه حلی برای آن اندیشیده شود تا همه مردم بتوانند از این نعمت و خدمت ارزشمند نظام بهره مند شوند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 429100