در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛

نیروی انتظامی؛ ستون‌ استوار امنیت /دولت جدید اشتباه برجام را تکرار نکند

23 مهر 1400 ساعت 12:31

امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در جامعه است.


به گزارش پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی افضلی تبار در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: خودم و همه شما نمازگزاران عزیز را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم و تقوا همچون سپری در برابر گناهان است.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: یکی از نیروهای نظامی کشور که مداوم و به صورت مرتب در حال ارائه خدمت و خدمات رسانی فراوان به مردم بوده و زحمات زیادی را در گوشه و کنار در درون و برون شهرها و مرزها متحمل می شوند جان بر کفان نیروهای ناجا هستند.

این خطیب جمعه تصریح کرد: مقام معظم رهبری، فرمانده کل قوا از نیروهای انتظامی راضی هستند و رضایت خود را اعلام کرده که در حقیقت این مورد برای آنان مدل افتخار است و به نوعی ستون استوار امنیت در کشور محسوب می شوند.

وی اضافه کرد: در گذشته مسئله برجام نافرجام شد، چون در آن زمان دولتمردان به نصایحی که رهبری به آنان در این مورد داشتند عمل نکردند و این امر باعث شد که بسیاری از امتیازات را ایران اسلامی از دست بدهد.

وی خاطرنشان کرد: در مذاکرات جدید دولتمردان در دولت جدید باید حواسشان را کامل جمع کنند و به آمریکا باج ندهد و باید گفت دشمنان نظام اسلامی و آمریکائیان همچون ببر کاغذی و توخالی هستند که باید در مقابل شان ایستاد.

وی عنوان کرد: امروز هشتم ربیع الاول مصادف با شهادت امام حسن عسکری(ع) بوده که در سن ۲۸ سالگی به شهادت رسید و در آن زمان آن حضرت با مردم ارتباط کمتری داشت برای همین منظور جهت برقراری رابطه با آنان وکلایی در شهرهای مختلف انتخاب کرده بود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 428844

آدرس مطلب: http://www.pahreh.ir/news/428844/نیروی-انتظامی-ستون-استوار-امنیت-دولت-جدید-اشتباه-برجام-تکرار-نکند

پهره
  http://www.pahreh.ir