پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۹
۰
سرپرست بخشداری دامن؛

همه باید در رسیدن به امنیت پایدار در میدان باشیم

تیمور کریم زایی گفت: امنیت پایدار و کاهش آسیب های اجتماعی مرهون خدمات نیروی انتظامی است.
همه باید در رسیدن به امنیت پایدار در میدان باشیم
َ تیمور کریم زایی، سرپرست بخشداری بخش دامن شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، بیان کرد: امنیت زیر ساخت توسعه در هر جامعه ای بوده و بیش از امنیت سخت افزاری و تقویت تجهیزات لجستیکی باید به تعمیق احساس آن در جامعه اندیشید.

وی افزود: وقتی سخن از امنیت مطرح می‌شود، منظور امنیت جانی، اقتصادی و فکری در جامعه بوده و به گونه ای که شهروندان نسبت به آینده فعالیت‌ های خود امیدوار باشند و بتوانند بدون دغدغه و نگرانی نسبت به فرآیند سرمایه‌ گذاری‌ های اقتصادی و فعالیت‌های فکری و سیاسی اقدام و توسعه پایدار را در منطقه خلق کنند.

وی بیان اینکه بخش دامن شهرستان ایرانشهر برخوردار از مردمانی انقلابی و فرهنگی و ظرفیت نیروی انسانی توانمند و تحصیلکرده بوده که این موارد از ظرفیت های بسیار مهم توسعه‌ای این منطقه هستند، تصریح کرد: با ارتقا ساختار سازمانی انتظامی از پاسگاه به بخش امنیت در سطح این بخش به مراتب بهتر خواهد شد و این امر مهم به زودی محقق خواهد شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در سایه تعامل و همکاری همه دستگاه های مسئول به ویژه اعضای شوراهای اسلامی، ائمه جمعه و روحانیون، دهیاران، سران طوایف و قبایل با نیروهای انتظامی امنیت بخش به امنیت پایدار تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428842
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *