سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۱
۰
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر؛

قشر نیازمند نباید به فراموشی سپرده شوند/ توزیع ۴۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان ایرانشهری

نور بی بی اربابی گفت: به مناسبت دهه ولایت و امامت با مشارکت بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر و حوزه علمیه خواهران اهل سنت ۴۰ عدد بسته عیدانه و معیشتی، یکصد عدد ماسک، در نقاط مختلف شهرستان بین نیازمندان، توزیع شد.
قشر نیازمند نباید به فراموشی سپرده شوند/ توزیع ۴۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان ایرانشهری
نور بی بی اربابی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیا کرد: با شروع بیماری منحوس کرونا در کشور و به دنبال آن در این منطقه، خواهران بسیجی در نقاط مختلف، فعالیت‌های مختلفی را آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا و قرنطینه خانگی سرپرستان خانوار در این دوره به همت بسیج جامعه زنان شهرستان ایرانشهر سبدهای حمایتی و معیشتی تهیه و بین خانواده‌های نیازمند در این منطقه توزیع شد.

اربابی تصریح کرد: با ابلاغ طرح شهید حاج قاسم سلیمانی پایگاه های بسیج در محلات به شکل جدی و برنامه ریزی شده تر به بحث مقابله با بیماری کرونا به همکاری کادر درمان پرداختند.

وی اضافه کرد: در این زمینه بهترین و موثرترین راه جلب مشارکت اجتماعی از طریق بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلب مردمی و سازماندهی محله محور مردم است.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این مشارکت محله محور باید به گونه ای طراحی شود که ضمن جلب اعتماد مردم، اهداف و فعالیتها توسط گروههای مردمی نیز به تحقق برسد و در این راه اطلاعات مرتبط با پیشگیری و مقابله با کرونا باید به روشی مورد قبول و منطبق بر فرهنگ و توانایی مردم محله به آنان ارائه شود.

وی گفت: موضوعی که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید و یادآور شدند بهره گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلب مردمی، کمک بزرگی به رهایی کشور از این عارضه (ویروس کرونا) همه گیر خواهد کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ایرانشهر بیان کرد: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای حفظ سلامت شهروندان و فرهنگ سازیِ استفاده از ماسک صورت می گیرد که در این راستا خانم سکینه نارویی، مدیر حوزه علمیه خواهران اهل سنت این شهرستان به توزیع یکصد عدد ماسک، در نقاط مختلف شهر از جمله مناطق حاشیه شهر اقدام کرد.

وی گفت : ما نباید از مناطق کم برخوردار شهرستان ایرانشهر غافل شویم که در این راستا بسیج جامعه زنان به مناسبت دهه ولایت و امامت ۴۰ بسته معیشتی، ۲۰ دست لباس و ۷ جفت کفش در میان نیازمندان حاشیه شهر توزیع کرد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428533
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *