سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳
۰
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان عنوان کرد؛

محروم بودن مردم از امکانات اولیه ورزشی در دوران پهلوی/ 30 خانه ورزش روستایی و زمین چمن پس از انقلاب در سراوان احداث شد

محمد رضا گمشادزایی گفت: در دوران پهلوی مردم از داشتن امکانات اولیه ورزشی محروم بودند اما با روی کار آمدن انقلاب اسلامی شاهد تحولات و موفقیت های شگرف هستیم.
محروم بودن مردم از امکانات اولیه ورزشی در دوران پهلوی/ 30 خانه ورزش روستایی و زمین چمن پس از انقلاب در سراوان احداث شد
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون؛ محمد رضا گمشادزایی رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به مناسبت چهل و دومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سراوان بیش از 60 برنامه فرهنگی و ورزشی توسط ورزشکاران و انجمن های مردم نهاد این اداره برگزار می شود.
 
وی افزود: در دوران پهلوی در سراوان تنها یک استادیوم با زمین خاکی فوتبال وجود داشت اما با تلاش های صورت گرفته در سال های پس از پیروزی انقلاب شاهد درخشش ورزش در عرصه های مختلف به ویژه در حوزه روستایی هستیم.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان ادامه داد: در حال حاضر در سطح شهرستان 13 زمین چمن و 17 خانه ورزش روستایی وجود دارد که می توان این موضوع را بیانگر اهمیت مقوله ورزش در انقلاب دانست چرا که در دوران پهلوی بسیاری از مردم از داشتن امکانات اولیه ورزشی محروم بودند.
 
گمشادزایی با اشاره به اینکه با سقوط رژیم شاهنشاهی و شکل گیری انقلاب اسلامی در ایران برای همگان حتی در روستاهای دورافتاده فرصت بهره مندی از ورزش به وجود آمد، خاطر نشان کرد: در سراوان سه زمین چمن طبیعی وجود دارد و علاوه بر این در حوزه ورزش معلولین با همکاری اداره بهزیستی بیش از 300 میلیون تومان تجهیزات خریداری و در اختیار معلولین قرار گرفته است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427769
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *