چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶
۰
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بمپور:

طرح "شهید قاسم سلیمانی"با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرایی می شود

عزیز الله امیریان گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا ویروس در شهرستان بمپوز آغاز شده است.
طرح "شهید قاسم سلیمانی"با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرایی می شود
عزیز الله امیریان، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بمپور در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مدت زمانی است که همزمان با سایر نقاط دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، طرح بزرگ حاج قاسم سلیمانی در این منطقه با جدیت در حال اجرا و پیگیری است.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: طرح مذکور یک طرح مدیریتی در کنترل اپیدمی کووید_۱۹ است که به با بهره گیری از توان و استعداد همکاری های برون بخشی حوزه سلامت و با همکاری سایر سازمان ها و نهادها به صورت محله و خانواده محور اجرایی می شود.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بمپور ادامه داد: در این طرح هر خانه یک پایگاه فعال سلامت و مزین به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: کارگاه آموزشی طرح بزرگ حاج قاسم سلیمانی جهت همکاران پزشک و ماما در سطح مراکز تابعه شهرستان بمپور برگزار شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: طرح بزرگ حاج قاسم سلیمانی با هدف تقویت نظام خود مراقبتی در سطح خانوارها، در صورت اجرای مناسب، گامی اساسی و مناسب در جهت کنترل شیوع بیماری منحوس کرونا محسوب می شود و در صورت موفقیت، در زمینه سایر بیماری ها اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427382
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *