شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳
۰
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ایرانشهر:

پروژه گردشگری پارک استقبال در دهه فجر بهره برداری می شود/تعامل بین دستگاه ها زمینه ساز توسعه زیرساخت های شهری است

حمید خدایاری از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان ایرانشهر از سمت خاش و زاهدان خبر داد.
پروژه گردشگری پارک استقبال در دهه فجر بهره برداری می شود/تعامل بین دستگاه ها زمینه ساز توسعه زیرساخت های شهری است
حمید خدایاری، رئیس اداره میرث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: از روند پیشرفت پروژه گردشگری پارک استقبال این منطقه در ورودی شهرستان از سمت خاش و زاهدان بازدید به عمل آمد و طی بازرسی انجام شده به پیمانکار مبنی بر تسریع در کار و آماده سازی پروژه تا دهه فجر ۹۹ جهت افتتاح و بهره برداری، تاکید فراوان شد.
وی در ادامه مطلب فوق، افزود: اعتبارات این پروژه از محل هزینه سال ۹۸ اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان تامین شده و نظارت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر توسط پیمانکار در حال انجام است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: زمین در نظر گرفته برای این پروژه به متراژ سه هزار متر بوده که توسط شهرداری این منطقه و طی یک صورت جلسه به این ارگان تحویل شده است.
این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: امیدوارم این قبیل تعاملات بین دستگاهی سبب گسترش کمی و کیفی زیرساخت های شهری شود و تمام تجهیزات این پروژه توسط پیمانکار خریداری و به محل انبار اداره میراث‌ فرهنگی ایرانشهر حمل شده تا همزمان با پیشرفت کار در محل پروژه نصب شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 427149
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *