دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ۲۰:۰۴
۰
در همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت مطرح شد:

اجرای۱۰۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ایرانشهر/تداوم راه شهدا، حضور در مسیر ولایت است

جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: ملت ایران با بهره گیری از تفکر بسیجی باید ادامه دهنده راه شهدا، جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشند.
اجرای۱۰۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در ایرانشهر/تداوم راه شهدا، حضور در مسیر ولایت است
  به گزارش پهره فدا حسین سرگلزایی جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر در همایش تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت جهاد و شهادت در سالن همایش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه ولایت ایرانشهر، ضمن عرض خوش آمد به شرکت کنندگان در این مراسم، بیان کرد: در دوران دفاع مقدس درس شجاعت و ایستادگی با دست خالی را مقابل دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران آموختیم و ملت ما عزت و عظمت شان را به جهانیان در آن دوران نشان دادند.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ویژه برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تعداد ۱۰۰ برنامه در ایرانشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

جانشین سپاه ایرانشهر ادامه داد: تجدید میثاق با شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برنامه‌های جهادی محرومیت زدایی، تجلیل از رزمندگان، رژه خودرویی و موتوری بسیجیان و فضاسازی تبلیغی و فرهنگی از مهم ترین ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان هستند.

وی اضافه کرد: عزت، سربلندی، مقامت، رشادت، ایثار و ازخودگذشتگی درس هایی هستند که رزمندگان اسلام برای ما به ارمغان گذاشتند و امروز باید ما از سیره و روش شهدا، امام راحل، رزمندگان و آزادگان الگو بگیریم.

 وی خاطر نشان کرد: عزت و سربلندی در دوران هشت سال جنگ تحمیلی، سیلیِ محکمی بر صورت دشمنان بود و امروز این امنیت و آسایش و آرامش را مرهون مجاهدت کسانی هستیم که از جان و مال خویش گذشتند؛ ما نیز باید با بهره گیری از تفکر بسیجی ادامه دهنده راه آنان باشیم.

 انتهای پیام/
کد مطلب: 426766
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *