سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۴
۰
مسئول دفتر بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر:

۳۰ بسته سبد کالا با همکاری کانون آبشار عاطفه ها در دهه ولایت توزیع شد

نور بی بی اربابی، از توزیع ۳۰ بسته سبد کالا به همت گروه های جهادی بسیج و کانون آبشار عاطفه های ایرانشهر در قالب کمک مومنانه در دهه ولایت، امامت و همزمان با روز عید غدیر خم خبر داد.
۳۰ بسته سبد کالا با همکاری کانون آبشار عاطفه ها در دهه ولایت توزیع شد
نور بی بی اربابی، مسئول دفتر بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: گروه های جهادی و موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در این منطقه همزمان با شیوع کرونا و با توجه به تحت تاثیر قرار گرفتن معیشت مردم و به خصوص افراد نیازمند و کم درآمد جامعه با بحران اقتصادی تحت تاثیر این بیماری در راستای عمل به فرامین و بیانات مقام معظم رهبری درباره رزمایش همدلی وارد صحنه شدند و تلاش کردند تا دستگیری از نیازمندان اولویت کاری آنان باشد.


وی افزود: در طول شیوع ویروس کرونا، این خیریه و بسیجیان در کنار مردم بودند تا بتوانند گره ای از مشکلات آنان را باز کنند و همچنان هم اعضای این موسسه و خواهران بسیجی، در صحنه کمک رسانی به نیازمندان هستند.  


مسئول دفتر بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: دهه ولایت و امامت دور جدید رزمایش مواسات به دستور رهبری بود که در این رزمایش هم همچون همیشه در صحنه بودیم و 30 بسته سبد کالا به همت کانون آبشار عاطفه های این منطقه در قالب کمک مومنانه در دهه ولایت و امامت در بین نیازمندان، ایتام و بیماران صعب العلاج درب منازل آنان توزیع شد.


وی اضافه کرد: بسته های حمایتی شامل شیرینی، کیسه برنج، چای، ماکارونی، قوطی رب، لباس، مواد شوینده بهداشتی بوده است.
اربابی عنوان کرد: امیدوارم با یاری، مدد الهی و دعای همه مومنان و همچنین با رعایت اصول و موارد بهداشتی از بحران کرونا رهایی یابیم و جشن نابودی آن را به زودی برگزار کنیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 426265
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *