دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱
۰
جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد:

ضدعفونی معابر و اماکن عمومی توسط بسیجیان تیم های جهادی حوزه مقاومت بزمان

هاشم جهانتیغ با بیان این که معابر و اماکن عمومی توسط بسیجیان تیم های جهادی حوزه مقاومت بزمان شهرستان ایرانشهر ضدعفونی شدند؛ گفت: امروز بسیجیان و جهادگران در قالب مدافعین سلامت در عرصه سلامت با ویروس کرونا در حال جنگ هستند.
ضدعفونی معابر و اماکن عمومی توسط بسیجیان تیم های جهادی حوزه مقاومت بزمان
    هاشم جهانتیغ، جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: به جهت پیشگیری از ابتلا مردم به ویروس منحوس کرونا، عملیات گندزدایی و ضدعفونی منازل مردم، معابر، ادارات و اماکن عمومی و کوچه ها توسط تیم های جهادی حوزه مقاومت بخش بزمان اجرایی شد.
وی با بیان این که بیماری کرونا کشور را از روزهای پایانی بهمن تاکنون درگیر کرده، افزود: کووید_۱۹ جان بسیاری از هموطنان را گرفته و خسارات بسیاری را از لحاظ روحی، روانی، درمانی و اقتصادی به خانواده‌ ها وارد کرده است، اما در این میان بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران با حضور در خط مقدم بهداشت، برای انجام اقداماتی جهت پیشگیری و مقابله با این بیماری منحوس، تلاش می کنند.
جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: ضدعفونی و گندزدایی مداوم معابر، اماکن، پارک ها، دفاتر خدماتی، ادارات شهرستان ایرانشهر توسط بسیجیان انجام می شود.
وی در ادامه با بیان این‌ که ما سرباز ولایت و خادم ملت ایران می باشیم و هدف از اجرای این اقدامات، چیزی جز خدمت نیست، خاطرنشان کرد: این جهادگران، همان افرادی هستند که یک روز به اسم مدافع حرم در سوریه مقابل دشمن تکفیری جنگیده، یک روز در کشور به اسم مدافع امنیت در مقابل عوامل ضد انقلاب ایستاده و همان ها امروز در قالب مدافعین سلامت در عرصه سلامت با ویروس کرونا در حال جنگ هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 425850
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *