يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ۰۹:۳۵
۰
نویسنده پرتلاش کتب روانشناسی؛

دولت با حمایت جوانان مبتکر زمینه تحقق "جهش تولید" را فراهم کند

محمد رضا کوچکزایی گفت: ایران اسلامی در بسیاری از بحران‌ها و مسائل مختلف از جوانان بهره گرفته است و باید برای ایجاد جهش تولید و تحقق شعار سال هم از این ظرفیت بهره برداری کند.
دولت با حمایت جوانان مبتکر زمینه تحقق "جهش تولید" را فراهم کند
به گزارش پهره؛ فرارسيدن روز جوان فرصتي براي قدرداني و سپاس از تمامي جواناني می باشد كه براي سربلندي و عزت كشور از تمام هستي خود گذشتند.
زيباترين فصل عمر هر انسان‏ دوران جواني است، گل ‏هاي رشد و بالندگي انسان در اين فصل مي ‏شكفد برخي جوانان از آن به بهترين نحو استفاده مي كنند و برخي تنها برگشتن به دوران جواني و جبران آن روزها برايشان به يك آه تبديل شده است.
محمدرضا کوچکزایی، نویسنده ده ها کتاب روانشناسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: اين روزها اکثر جوانان کشور ما از مشكلات عديده‌ اي رنج مي ‌برند كه شايد حل شدن آن ها كار بسيار ساده اي باشد.
وی افزود: 11شعبان مختص جوان و نوجوانان است، روزي كه مي توان از قدرناشناسي هايي كه نسبت به اين قشر از جامعه صورت مي گيرد گلايه مند شد و از سختي هايي كه اين روزها جوانان با آن دست و پنجه نرم مي كنند سخن گفت.
نویسنده پرتلاش سیستان و بلوچستانی ادامه داد: وجود جوانان مايه مباهات جامعه است، این قشر، هيچ آرزويي را محال نمي دانند و براي رسيدن به قله هاي موفقيت تلاشي خستگي ناپذير دارند.
وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بارها با اتکاء به جوانان این کشور، موفق به پیروزی های گسترده ای در زمینه های مختلف شده است. همان طوری که قبل و بعد از انقلاب اسلامی و همچنین در زمان هشت سال دفاع مقدس نقش پررنگ آنان را که با بصیرت و آگاهی نسبت به مسائل گوناگون وارد عرصه مبارزه شدند و صاحب پیروزی های مداوم شدند.
کوچکزایی عنوان کرد: جوانان می‌توانند فرصتی برای استفاده و بهره‌گیری از ظرفیت بزرگ نیروی انسانی با قوا در جهت پیشرفت همه جانبه کشور ایران به شمار بروند.
وی در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: جوانان سرمایه‌های اصلی توسعه و پیشرفت کشور می باشند، باید آن ها را دید و سخن‌شان را شنید تا گام‌های استوار برای توسعه همه‌جانبه و تأمین خواسته‌های آنان به‌صورت عملی برداشته شود و امید آنان در این مسیر شکوفا و بارور شود.
کوچکزایی، این نویسنده سیستان و بلوچستانی، عنوان کرد: اثربخشی مشوق‌های اقتصادی و تحکیم روابط مکمل تولیدی نیازمند نظارت و حمایت مستمر دولت است که با فعال‌سازی و بهره‌گیری از روحیه جهادی جوانان سرزمین می تواند نقش بسزایی در پویایی محصولات داخلی داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: جوانان کشور ایران در عرصه های مختلف دانشی از جمله تکنولوژی‌های نوین علمی، مسائل نظامی، پزشکی خوش درخشیدند، می توانند ضمن تقویت تولید داخلی و تهیه و کیفیت بخشی به لوازم ضروری زندگی، بهترین اجناس را هم به جهانیان معرفی کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424977
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *