پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ ۲۱:۳۰
۰
دادستان عمومی و انقلاب؛

سه نفر از اشرار معروف ایرانشهر دستگیر شدند

محسن گل محمدی از دستگیری سه نفر از سارقین مسلح و اشرار سابقه دار در درگیری مسلحانه با پلیس آگاهی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
سه نفر از اشرار معروف ایرانشهر دستگیر شدند
محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی سه نفر از سارقین مسلح شهرستان صبح امروز پس از ارتکاب سرقت از سطح این منطقه و اعلام گزارش سرقت مسلحانه توسط مالباخته و شاکی بلافاصله توسط گشتی های نامحسوس پلیس آگاهی در کمترین زمان ممکن با شگردهای فنی و پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: از این افراد مقادیری اموال مسروقه به همراه دو قبضه سلاح کلاش، کلت کمری و مهمات مربوط نیز کشف و متهمین با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در پایان ضمن هشدار به سارقین مسلح و اشرار منطقه، بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به اتمام طرح معرفی داوطلبانه و تحویل سلاح های غیر مجاز به مراجع ذیصلاح، به کلیه نهادهای انتظامی، نظامی و امنیتی شهرستان دستور برخورد قاطع با این گونه مجرمین و جرائم خشن صادر و پرونده این افراد با جدیت و در کمترین زمان ممکن مورد رسیدگی قانونی قرار خواهد گرفت.
وی در تکمیل مطلب فوق ادامه داد: همچنین مردم فهیم ایرانشهر اطمینان خاطر داشته باشند که سارقین مسلح و اشرار شهرستان قدرت و اختیار هیچ اقدام مجرمانه و ارتکاب جرمی را من بعد در این منطقه با تصمیمات سخت گیرانه جدیدی که در شورای تأمین این حوزه مصوب شده را نخواهند داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424957
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *