شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶
۰
فرماندار ایرانشهر خبر داد:

وجود ۴۵۳ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر

ابوذر کوثری گفت: با کاندیداهای متخلف برخورد جدی صورت می‌گیرد و نباید قانون را نادیده بگیرند.
وجود  ۴۵۳ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر
ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: ١۴ نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از امروز تبلیغات انتخاباتی خود را در حوزه انتخابیه این شهرستان آغاز کردند.
وی افزود: آگهی اسامی و مشخصات نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده ۳۶ آیین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس نیز در حوزه انتخابیه ایرانشهر منتشر شده است.
فرماندار ایرانشهر ادامه داد: تبلیغات انتخاباتی نامزدها از امروز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه ۹۸ شروع و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی ادامه دارد.
وی تصریح کرد: فعالیت‌های تبلیغاتی و تخلفات احتمالی نامزدها توسط کمیته‌های انتخاباتی در فرمانداری ایرانشهر رصد می‌شود.
کوثری خاطر نشان کرد: کمیته‌های پیشگیری از تخلفات، اجرایی، اطلاع‌رسانی و تبلیغات، فناوری و پشتیبانی در فرمانداری ایرانشهر برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات تشکیل شده است.
وی عنوان کرد: حوزهٔ انتخاباتی ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور، بنت، لاشار، آشار و آهوران یکی از حوزه‌های استان سیستان و بلوچستان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است که این حوزه به مرکزیت ایرانشهر یک نماینده دارد.
این مقام مسئول گفت: ۴۵٣شعبه اخذ رأی برای جمع آوری آرای مردم در حوزه انتخابیه ایرانشهر در نظر گرفته شده است که از این تعداد ٢٠۶ شعبه ثابت و ٢۴٧شعبه سیار است.
به گفته وی، حوزه انتخابیه ایرانشهر با ١۵ حوزه فرعی، یکی از بزرگترین حوزه های انتخابیه در کشور به شمار می رود. تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424779
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *