پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶
۰

بصیرت افزایی ستون فقرات نظام اسلامی است

بصیرت افزایی ستون فقرات نظام اسلامی است
مولوی نذیر احمد سلامی در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به سالروز حماسه نهم دی ماه سال 88 که مصادف با روز بصیرت و میثاق با ولایت بود بیان کرد: ملت ایران با به نمایش گذاشتن کرامت و شهامت خود در این روز باعث خیر کردن تمام دنیا شدند.
وی افزود: حماسه نهم دی ماه حضور عاشورایی مردم، حماسه ساز و ولایت مدار ایران اسلامی و همچنین نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرینی دیگر از افتخارات ملت ایران بود.
نماینده خبرگان رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان تصریح کرد: حماسه نهم دی ماه به عقیده بنده نماد عزت و استقلال، آزادی بصیرت مردمی است که تا پای جان و با نشاط برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند اگر دشمن در برابر دین بخواهد بایستد دیگر سکوت نخواهند کرد و هرگز اجازه نخواهند داد.
وی ادامه داد: این روز در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز بصیرت و سوم الله ماندگار شده است مردم در این روز دشمنان خدا و دین را با به موقع آمدن در صحنه نا امید و مایوس می کنند و باعث شاد شدن قلب امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری می شوند.
سلامی اضافه کرد: لازمه برون رفت از توطئه های دشمن داشتن آگاهی و بصیرت از نیات و فتنه های آنان است مردم هرگز نباید به تبلیغات شبکه های معاند گوش بدهند.
وی خاطر نشان کرد: خصوصا در فضای مجازی یکی از اهداف اصلی دشمن ایجاد ذهن انحراف در جامعه است برای عبور از فتنه و سلامت ماندن از دست دشمنان نظام اسلامی افزایش بصیرت به اندازه ستون فقرات یک انسان ارزشمند است. اگر احیانا این عضو از بدن آسیب ببیند بدن دچار اختلال در کارکرد می شود پس سالم ماندن نظام در گرو سلامت مردم و جامعه است.
این مقام مسئول با تاکید بر بصیرت افزایی بین مردم گفت: آگاهی داشتن مانع کورکورانه عمل کردن می شود و سرانجام هوشیاری ملت همیشه پیروزی بوده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424677
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *