دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳
۰
در مراسم بزرگداشت نهم دی ماه مطرح شد؛

درایت رهبری و بصیرت مردم عامل خنثی شدن فتنه‌ها

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: وجود رهبری آگاه و حضور به موقع مردم فتنه ۸۸ دشمن را خنثی کرد.
درایت رهبری و بصیرت مردم عامل خنثی شدن فتنه‌ها
به گزارش پهره، حجت السلام والمسلمین عیسی بزمانی در مراسم محوری بزرگداشت 9 دی که با حضور پرشور مردم شیعه و سنی در مسجد آل رسول (ص) در ایرانشهر برگزار شد بیان کرد: در نهم دی ماه سال 88 مردم سهم خود را از اغتشاش گران جدا کردند و در این روز با حضور گسترده پیام پایبندی خود را به نظام اسلامی و ولایت فقیه به تمام دنیا مخابره کردند.وی افزود: حماسه روز نهم دی ماه سال 88 یک روز بسیار متفاوت برای ملت ایران بوده است درس ها و عبرت های فراوانی را به مردم یادآوری می کند.


مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان عنوان کرد: در هر جا نظام اسلامی که نیاز به خلق حماسه بوده است مردم به میدان آمده اند.


وی تصریح کرد: دشمنان اسلام که مانند گرگ های گرسنه برای نابودی نظام، دندان تیز کرده بودند با حضور مردم در روز نهم دی ماه جلوی فتنه و آشوب های آنان گرفته شد.


بزمانی خاطر نشان کرد: دشمنان و معاندین نظام اسلامی دارای برنامه هایی از قبیل جنگ نرم با کشور ایران هستند و ماهواره ها یه صورت آنلاین آموزش های تخریب کننده را طراحی کردند.

وی با اشاره به بصیرت افزایی مردم تاکید کرد: صف اشرار از مردم معترض باید همیشه جدا باشد. حتی در جبهه افراد پیروز اشخاصی از خود آن گروه مقابل آنان ایستادند و فتنه انتخاباتی در به وجود آوردند.


این مقام مسئول گفت: در مقطع کنونی نیاز و امنیت کشور خداوند است. مقام معظم رهبری همیشه و به موقع پی به برنامه های شوم دشمنان نظام برده است و با تدابیر دشمن گونه جلوفتنه ها و آشوب آنان گرفته شده است.

گفتنی است در پایان مراسم خلاصه ای از متن بیانیه گام دوم انقلاب در زمینه بصیرت بیان شد.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 424664
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *