يکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ ۲۳:۴۷
۰

9 دی پیام وحدت و یکپارچگی به داخلی ها و خارجی ها مخابره می کند

فرماندار ایرانشهر گفت: حماسه 9 دی نمایش بلوغ سیاسی و غیرت دینی ملت ایران بود.
9 دی پیام وحدت و یکپارچگی به داخلی ها و خارجی ها مخابره می کند
ابوذر کوثری در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن گرامیداشت حماسه روز نهم دی ماه سال 88 بیان کرد: در کشور ما نگرش ها و اعضاء جناح های مختلف سیاسی اعم از منتقد، غیر منتقد، اصولگرا، اصلاح طلب، وجود دارد.
وی افزود: وجود این جریانات سیاسی در کشور برای بقا و دوام آن لازم است و اختلاف نظرات، دیدگاه ها، نگرش ها نباید باعث ایجاد تنش و درگیری شود.
فرماندار ایرانشهر ادامه داد: روز نهم دی در واقع یکی از وقایعی است که در جهت حفظ نظام صورت گرفت و نگاه ها و نگرش های مختلف در نظام هم حفظ شود.
وی تصریح کرد: حماسه نهم دی ماه به عنوان مظهری از وحدت و انسجام، همبستگی ملی بسیار حائز اهمیت است.
این مقام مسئول با اشاره به اهمیت حماسه روز نهم دی ماه عنوان کرد: از مردم فهمیم، بادرایت و ولایت مدار ایرانشهر دعوت می کنم در گردهمایی این روز به صورت فعالانه حضور یابند.
وی اضافه کرد: با توجه به این که مردم هم اکنون با مشکلاتی نظیر مسائل اقتصادی مواجه هستند اما با حضور در این مناسبت ها می توانند با وحدت و همدلی پیام خود را به بدخواهان نظام و کشور نشان بدهند.
گفتنی است، مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه روز دوشنبه ساعت 9صبح در مسجد آل رسول(ص) در ایرانشهر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بزمانی، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 424663
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *