سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶
۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر :

استفاده از ظرفیت های موجود در درمان بیماری ها/ اولین مرکز فوق تخصص روماتولوژی راه اندازی شد

محمدمهران امینی فرد از استقرار اولین فوق تخصص روماتولوژی در بیمارستان خاتم الانبیاء( ص) این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهبود وضعیت سلامت مردم از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.
استفاده از ظرفیت های موجود در درمان بیماری ها/ اولین مرکز فوق تخصص روماتولوژی راه اندازی شد
محمدمهران امینی فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره گفت: با پیگیری های انجام شده، برای اولین بار پزشک فوق تخصص بیماری های روماتولوژی(رماتیسم) در بیمارستان خاتم الانبیاء( ص) مستقر شده است.

 وی افزود: از امروز شاهد ارائه خدمات فوق تخصصی بیماری های روماتولوژی و روماتیسم در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خواهیم بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اشاره به نقش مهم حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص، در زنجیره درمان بیماران و ارتقاء گسترده سطح درمان این حوزه خاطر نشان کرد: با ارائه خدمات فوق تخصصی جدید علاوه بر تامین نیاز بیمارستان ها و همچنین تسهیل و تسریع بیماران و شهروندان در دریافت خدمات مرتبط شاهد کاهش چشم گیر اعزام و تردد بیماران به استان های همجوار نیز خواهیم بود.

وی در پایان گفت: البته تمام تلاش ما ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی به شهروندان ایرانشهری است و دراین مورد از تمام ظرفیت و پتانسیل موجود استفاده خواهیم کرد.


انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424640
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *