سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
۰
با همکاری پزشکان داوطلب هلال‌احمر محقق شد:

400نفر از بیماران ایرانشهری ویزیت رایگان شدند

رئیس سازمان جمعیت هلال احمرایرانشهرگفت: پزشکانی به ‌صورت خودجوش در قالب طرح کاروان سلامت بیش از 400نفر از اهالی روستای کلیهران از توابع دهستان ابتر بخش مرکزی این شهرستان را ویزیت رایگان کردند.
400نفر از بیماران ایرانشهری ویزیت رایگان شدند
محمد رضا کرد در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: یک تیم ١٠ نفره شامل پزشک، پیراپزشک، روانشناس پرستار و ماما در طرح اعزام کاروان سلامت به مناطق محروم مشارکت داشتند.

وي افزود: 450 نفر از اهالی روستای کلیهران از توابع دهستان ابتر بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر توسط تیم پزشکی ویزیت رایگان شدند.

کرد اضافه کرد: ارائه  آموزش‌هاي امدادي  و آگاه‌ سازي اهالي روستا در برابر خطرهاي رايج موجود در روستا و بيماري‌هاي فصلي از ديگر برنامه‌ها و خدمات كاروان‌هاي سلامت جمعیت هلال احمر ایرانشهر بوده است.

این مقام مسئول هدف ازاعزام كاروان‌هاي سلامت به مناطق محروم را كمك به ارتقاي سطح سلامت جامعه دانست  و تصریح کرد: اين روستائيان از خدمات مشاوره در زمينه بهداشت فردي، ايمني و مسائل امدادي نيز بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: اعزام تیم درمان رایگان به روستاها با هدف تقویت روحیه همکاری و بشر دوستی همه ساله از سوی جمعیت هلال احمر اجرا می شود.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424603