يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷
۰
استاندار سیستان وبلوچستان خبر داد:

دستگیری چند مظنون در رابطه با کیک های آلوده/ دستگاه های امنیتی پیگیر مساله هستند

احمدعلی موهبتی گفت: چند فرد مظنون در رابطه با کیک های آلوده دستگیر شده اند که دستگاه های امنیتی هم در حال بررسی دقیق موضوع هستند.
دستگیری چند مظنون در رابطه با کیک های آلوده/ دستگاه های امنیتی پیگیر مساله هستند
به گزارش پهره، احمدعلی موهبتی در گفت وگو با عصرهامون افزود: در بررسی و تحقیقات به عمل آمده مشخص شده که این کیک ها از مبداء کارخانه هیچ گونه آلودگی نداشته اند و در شبکه رسمی توزیع هم مورد مشکوکی مشاهده نشده است.

وی تاکید کرد: اما افرادی با تهیه مقداری از این کیک ها اقدام به آلوده کردن به وسیله قرص کرده اند که در برخی از نقاط مختلف کشور و استان سیستان وبلوچستان نیز این مورد مشاهده شده است.

استاندار سیستان وبلوچستان افزود: آنچه مسلم است این می باشد که جاگذاری قرص داخل این کیک ها عمدی بوده اما هیچ اطلاع دقیقی از علت و انگیزه آن نداریم که در همین رابطه نیز چند مظنون توسط دستگاه های امنیتی دستگیر شده و در حال بازجویی از آنها هستند.

وی تاکید کرد: این موضوع به قید فوریت از تمام زوایا در حال رسیدگی است ولی در حال حاضر و تا تکمیل پرونده اطلاعات دیگری وجود ندارد و شهروندان نیز به شایعات منتشر شده در فضای مجازی استناد نکرده و اخبار این قبیل موارد را تنها از طریق رسانه های موثق و رسمی دریافت کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 424590
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *