پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷
۰
در دیدار بسیجیان با امام جمعه ایرانشهر:

مردم حامی نظام اسلامی /رویکرد مطالبه گرانه بسیج در برابر ناهنجاری ها

امام جمعه ایرانشهر گفت:همه ملت ایران حامی نظامی اسلامی هستند و نیروهای بسیج در تمام عرصه ها در برابر ناهنجاری ها رویکرد مطالبه گرانه داشته باشند.
مردم حامی نظام اسلامی /رویکرد مطالبه گرانه بسیج در برابر ناهنجاری ها
به گزارش پهره حجت الاسلام والمسلمین سید شجاع الدین ابطحی در دیدار با بسیجیان شهرستان ایرانشهر که صبح امروزبمناسبت آغازهفته بسیج با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان در حسینیه ایرانشهر برگزار شد، بیان کرد: هفته بسیج را به همه دانش اموزان مدرسه عشق الهی و لشکریان مخلص خدا تبریک عرض می کنم. بسیج یک کلمه است اما دریایی از معانی با خود به همراه دارد بسیجیان همیشه اماده خدمت رسانی به مردم، جهاد، شهادت در راه خدا و رزم هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان سربازان ولایت هستند، افزود: سربازان ولایت، قران و اسلام همیشه در برابر دشمن پیروز یا شهید می شوند ضرر در کار بسیج جایگاهی ندارد.
 
این خطیب جمعه ادامه داد: شجره مبارکه بسیج به فرمان امام راحل(ره) تشکیل شده است که رحمت و رضوان پروردگارعالم ارزانی روح ایشان باشد.

وی عنوان کرد: دشمنان نظام اسلامی دارای سه هدف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت هستند. اولین هدف در کوتاه مدت بر هم زدن نظم و امنیت کشوراست که تمامی اغتشاشات انجام شده اخیردر کشورتوسط هنجارشکنان برنامه ریزی شده بود.

ابطحی اضافه کرد: اکنون مردم ایران پی به اهداف شوم استکبارجهانی بردند، به عشق ولایت و ولی فقیه به پا خیزیدند و اماده حمایت از نظام اسلامی هستند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در رابطه با تحریمات، که باید از این پیچ و خم ها بگذریم تصریح کرد: هدف میان مدت دشمن در راستای برنامه های اقتصادی است و دشمنان ظالمانه ترین رفتارها را با کشور ما داشته اند.

امام جمعه ایرانشهر خاطر نشان کرد: هدف اصلی و بلندمدت استکبار جهانی، نابودی اصل نظام اسلامی و تغییر رفتار در این نظام است. یکی از ابزارهای دشمنان ورود محصولات تراریخته به داخل کشوراست این محصولات بمب های بی صدا و خاموش در جهت نابودی مردم در ایجاد بیماری های گوناگون به شمار می روند.

وی اذعان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری همه مردم انقلابی فکر کنند، بمانند، عمل کنند و روحیه انقلابی هیچ زمانی بین مردم نباید از بین نرود.

ابطحی با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: این تدبیر با بی سیاستی انجام شد. بسیجیان نیروهای امر به معروف و نهی از منکر هستند باید در تمامی عرصه ها نسبت به ناهنجاری ها، رویکرد مطالبه گرانه داشته باشند و بسیج حیطه ماموریتی معلومی ندارد همه جا حضور دارد و محدود به رزم نیست.

انتهای پیام

 
کد مطلب: 424460
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *