چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۲۰:۲۶
۰
امام جمعه دلگان:

تفکر بسیجی ما را در دفاع مقدس به پیروزی رساند/ نقش مهم بسیج در آبادانی و پیشرفت کشور

امام جمعه دلگان در دیدار با اعضای ستاد هفته بسیج این شهرستان گفت: نقش بسیج در آبادانی و پیشرفت کشور مهم و اساسی بوده است.
تفکر بسیجی ما را در دفاع مقدس به پیروزی رساند/ نقش مهم بسیج در آبادانی و پیشرفت کشور
به گزارش پهره به نقل از صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در دیدار با اعضای ستاد هفته بسیج این شهرستان با اشاره به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین در 5 آذرماه 1358، گفت: اکنون چهل سال از تاسیس این نهاد مقدس و تاریخ ساز می گذرد.

خطیب جمعه شهرستان دلگان اضافه کرد: نهاد مقدس بسیج مستضعفین در این چهال ساله در همه ابعاد نظامی، سازندگی، آبادانی، اقتصادی، فرهنگی حضوری موثر و اساسی داشته است.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس نقش ممتاز و بی بدیل بسیج برای همگان مشهود بود، همین تفکر بسیجی بود که ما را در آن دوران هشت ساله مقابل دشمنان و دنیای کفر به پیروزی رساند.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری تصریح کرد: ایمان مکتبی، تقوا، توکل به خداوند و رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) موجب شد که بسیجیان در دوران هشت سال دفاع مقابل دشمنان ایستادگی کرده و آنها را وادار به عقب نشینی کنند.

امام جمعه دلگان افزود: در دوران پس از دفاع مقدس، بسیج نقش مهمی در دوران سازندگی و پیشرفت کشور داشته است که نمونه آن در سراسر میهن و حتی منطقه ما قابل مشاهده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج نقش موثر و مهمی در خاموش کردن فتنه های اخیر داشته و در واقع بسیجیان با بصیرت خود چشم فتنه را کور کردند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424453
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *