چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۹:۵۶
۰
در دیدار بسیجیان با امام جمعه چابهار؛

بسیج با بصیرت تنها از رهبری پیروی می کند/ دولت بایستی جوابگوی گرانی و مشکلات مردم باشد

امام جمعه چابهار گفت: بسیجی با بصیرت تنها از رهبری پیروی می کند و در همه مسائل کشور باید منتظر بماند تا رهبرش راه درست را به اون نشان دهد.
بسیج با بصیرت تنها از رهبری پیروی می کند/ دولت بایستی جوابگوی گرانی و مشکلات مردم باشد
به گزارش پهره، به نقل از چهاربهاران حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی در دیدار با بسیجیان شهرستان چابهار که صبح امروز بمناسبت آغاز هفته بسیج با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان در مسجد امام حسین علیه السلام چابهار برگزار شد، بیان کرد: مگر می شود بنزین گران شود و قیمت ها تغییر نکند مطمئنا سرویس شخصی مدارس حق دارد از این تصمیم دولت ناراضی باشد و قیمت ها را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه دولت گفته بود کاری می کند که مردم به این ۴۵ هزار تومان یارانه احتیاج نداشته باشد افزود: الان چطور شد که برای ۲۰ میلیون نفر خانواده ایرانی ۵۰ هزار تومان پول می دهد پس چه شد آن وعده و وعید هایی که موقع انتخابات می دادید.

خطیب نماز جمعه چابهار ادامه داد: کسانی که به روحانی رای دادند بدانند باید در انتخاب خود دقت می کردند، هر کس خربزه می خورد پای لرزش هم می نشیند.

وی با بیان اینکه اعتراض باید از پشت تریبون های رسمی انجام شود تاکید کرد: مکان، نوع و نحوه اعتراض باید با برنامه ریزی مناسب انجام شود و سنجیده باشد، کسانی که بانک آتش می زنند و شیشه اتوبوس که مال مردم است را می شکنند معترض نیستند بلکه اغتشاش گرند.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: شب گذشته دشمنان خارجی می گفتند ما برای این وضعیت ایران از قبل برنامه ریزی کرده بودیم و در لایه اول چند معترض عادی را به جمع مردم وارد می‌کنند در مرحله دوم چند خانم را برای پوشش و وقتی محافظان برای هدایت خانم ها وارد عمل شوند چند قلچماق را برای حفاظت و حمایت خانم ها وارد میدان می کنند تا عملیات روانی دقیقی انجام شود.

وی در پایان تشریح کرد: همه ما باید در شرایط کشور منتظر فرمان و هدایت رهبری باشیم در هر موردی که رهبر معظم انقلاب حرفی زدند نه عقب بمانید نه جلو بزنید بلکه یک قدم پشت سر ایشان حرکت کنید تا به راه راست هدایت شوید.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424445
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *