يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
۰

تبدیل شدن پیاده رو میدان امام خمینی (ره) شهر سوران به پارکینگ شخصی خودرو ها/ خطر بیخ گوش دانش آموزان سورانی

جمعی از شهروندان سورانی از تبدیل شدن پیاده رو میدان امام خمینی (ره) به پارکینک شخصی خودروها که مشکلاتی را برای دانش آموزان و شهروندان به وجود آورده است، ابراز گلایه کردند.
تبدیل شدن پیاده رو میدان امام خمینی (ره) شهر سوران به پارکینگ شخصی خودرو ها/ خطر بیخ گوش دانش آموزان سورانی
به گزارش پهره؛ به نقل از شستون، جمعی از شهروندان سیب و سورانی با تماس با این پایگاه خبری از تبدیل شدن میدان امام خمینی (ره) این شهر به پارکینگ خودروهای شخصی ابراز گلایه و خواستار رفع این معضل از سوی مسئولین مربوطه شدند.

یکی از شهروندان سیب و سورانی در گفت و گو با شستون بیان کرد: میدان امام خمینی (ره) با توجه به اینکه دو مدرسه در این قسمت از شهر وجود دارد، یکی از پر ترددترین  نقاط شهر محسوب می شود.

وی افزود: مدتی است که این میدان به پارکینگ شخصی خودروها تبدیل شده که مشکلاتی را در رفت و آمد دانش آموزان و شهروندان به وجود آورده است که دانش آموزان مجبور به استفاده از خیابان برای رسیدن به مدرسه هستند.

این شهروند سورانی ادامه داد: رفت و آمد دانش آموزان از خیابان می تواند منجر به بروز حادثه شود لذا از مسئولین و متولیان امر انتظار می رود تا این معضل را در اسرع وقت رفع کنند.

وی تصریح کرد: معضل پارک خودروهای شخصی در میدان امام (ره) را بارها با شورای شهر در میان گذاشته اند اما این مشکل همچنان پا برجاست.

حافظ محمدی رئیس شورای شهر سوران در گفت و گو با شستون بیان کرد: مردم از این موضوع به شهرداری ابراز گلایه کرده اند که با پیگیری های انجام شده امید است این مشکل رفع شود.

وی افزود: در تعجب هستیم با توجه به فضای بازی که در این منطقه از شهر وجود دارد، چرا برخی ها در پیاده رو پارک می کنند و معضلاتی را برای شهروندان به وجود می آورند.

رئیس شورای شهر سوران با بیان اینکه پارک خودرو در پیاده رو ممنوع است، خاطر نشان کرد: قطعا این موضوع را بدون فوت وقت پیگیری خواهند کرد.

محمدی گفت: سوران یک شهر کوچک است و با وجود خیابان ها و کوچه ها نیاز به احداث پارکینگ در حال حاضر وجود ندارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 424401
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *