يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
۰
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ایرانشهر

زبانزد بودن وحدت شیعه و سنی در سیستان وبلوچستان / وحدت سلاح شکست دشمنان

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان ایرانشهرگفت: وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان زبانزد خاص و عام است و این برای تمام دلسوزان امت اسلامی باعث افتخار و مباهات است و باعث شکست دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
زبانزد بودن وحدت شیعه  و سنی در سیستان وبلوچستان / وحدت سلاح شکست دشمنان

 
احمد رضاهاشمزهی در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به سخن مقام معظم رهبری درباره وحدت بیان کرد: هر زمان همه احاد مردم با اعتقاد قلبی و با وحدت یکپارچه در مسائل مختلف جامعه ورود کردند به پیروزی دست یافتند.
 
وی افزود: ملت ایران هر زمان در برابرنیرنگ ها و نقشه های شوم دشمنان همدل و همزبان بودند باعث شکست انان شده اند و این وحدت مردم مانع رسیدن دشمنان به مقاصد شومشان شده است.
 
وی ادامه داد: با وجود وحدت انانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مورد تهدید قرارمی دهند قطعا دلسرد می شوند و وقتی اتحاد شیعه و سنی را در کنار هم برادر و برابر می بینند مایوس خواهند شد.
 
هاشمزهی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی همه شهروندان و خادمین این میهن چه اهل تشیع  و تسنن را به یک چشم می بیند وخدمتگزار همه مردم است.
 
وی عنوان کرد: یکی از دستاوردهای مهم این نظام وحدت است که امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری پایه گذار، حمایت کننده وحدت بودند.
 
وی با اشاره به وحدت عینی و قلبی مردم سیستان وبلوچستان گفت: شهروندان و ساکنان این استان با اخوت برادری و برابری همراه با صلح و ارامش در کنار هم هستند و این وحدت، ترقی و پیشرفت را در پیش رو دارد.
 
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ایرانشهرتصریح کرد: هر کس دل در گرو امنیت واستقلال نظام جمهوری اسلامی داشته باشد می تواند در این مرز و بوم خدمت کند مسئله بومی گزینی مطرح نیست.
 
وی با اشاره به خدمت شهید شوشتری در نقطه صفر مرزی و غیربومی بودنش اضافه کرد: همه افراد بومی و غیر بومی می توانند به مردم خدمت کنند اما بلوچستان چون دارای مناطق صعب العبوروشرایط خاص است بسیجیان بومی، اشنا به منطقه می توانند راحتر خدمت کنند.
 
به گفته این مسئول، دراین منطقه با نگاه مثبتی که نظام جمهوری اسلامی به جوانان داشته بسیجیان بومی  جذب شده اند و به مردم بلوچستان خدمت می کنند.
 
انتهای پیام
کد مطلب: 424400
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *