دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
۰
قدردانی پیشکسوت استقلال از شادی بعد از گل مهاجم پرسپولیس؛

حرکت مهدی ترابی شایسته تقدیر و الگوی مناسبی برای ورزشکاران است/ اطاعت از رهبری وظیفه همگانی

یک پیشکسوت استقلال ضمن تقدیر از حرکت زیبای مهدی ترابی برای شادی بعد از گل مهاجم پرسپولیس گفت: ورزشکاران باید از این الگو برای ترویج پیام های رهبری استفاده کنند.
حرکت مهدی ترابی شایسته تقدیر و الگوی مناسبی برای ورزشکاران است/ اطاعت از رهبری وظیفه همگانی
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون محمد مومنی مقدم در گفت وگو با عصرهامون، در خصوص حرکت زیبای مهدی ترابی، بازیکن جوان تیم فوتبال پیروزی برای شادی بعد گل دوم این تیم به تیم پیکان، گفت: این ها از جمله اقدامات شایسته و برنامه های خودجوش و بسیار زیبایی است که فوتبالیست های ما این روزها انجام می دهند.
وی نوشته روی پیراهن ترابی را پیامی ویژه، خلاصه و زیبا دانست و افزود: این پیام باید چراغ راهی برای مسئولان ما باشد و چقدر خوب است که مسئولان نصایح بزرگان مملکت و افراد خیرخواهی که در راستای اهداف واقعی نظام قرار دارند را حلقه گوش خود کنند تا بتواند از آن ها به عنوان یک چراغ بصیرت استفاده کنند.
وی ادامه داد: به نظر من این حرکت الگوی بسیار خوبی است و باید از این بازیکن برای این خلاقیت و اقدام شایسته اش بسیار تشکر کنیم. این اقدام اگر خودجوش بوده، بسیار کار پسندیده ای بوده و اگر کسی به او این ایده را داده هم باید از این کار اخلاقی او حمایت و تقدیر شود.
مومنی تصریح کرد: من شخصاً از مهدی ترابی برای این کار بسیار بزرگی که انجام داده تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم بقیه بازیکنان هم که اینقدر در هیاهو قرار می گیرند و کارهای ضد اخلاقی و ضد ارزشی انجام می دهند مقداری به این سمت بروند و به سخنان بزرگان گوش کنند و آن ها را اجرا کنند.
وی اظهار کرد: چقدر خوب است که جوانانی که در حال رشد و نمو در ورزش و فوتبال ممکلت هستند بدانند مسئولین نظام به ویژه شخص رهبری تا چه اندازه تلاش و دغدغه مند آسایش مردم، سرافرازی و پابرجا بودن این مملکت هستند.
این پیشکسوت فوتبال کشورمان اذعان کرد: فوتبالیست ها و در کل ورزشکاران همواره افکار اعتقادی خود را در اشکال و عرصه های مختلف عشق و ارادت شان را به رخ می کشیدند؛ مثلا آقای رضازاده یا ابوالفضل (ع) می گفت، ورزشکاری دیگر یا حسین (ع) می نویسد و دیگری از مولا علی (ع) مدد می خواهد؛ حتی در مواردی در خصوص نماز و در مواردی از حضرت زهرا می نویسند اما کار آقای ترابی متفاوت است و تفاوت آن در این است که وجود مبارک رهبر معظم انقلاب هم اکنون حاضر است؛ نصایح ایشان موجود و اطاعت از این چنین فرامینی می تواند ما را به سمت موفقیت و پیروزی هدایت کنند.
وی در پایان با بیان اینکه فوتبالیست ها به سبب تاثیری که بر اقشار جوان و نوجوان دارند می توانند در رواج اخلاق در جامعه بسیار تاثیرگذار باشند، گفت: امیدوارم ورزشکاران ما با این چنین اقدام ارزشی بتوانند پیام های رهبری را رواج دهند چرا که این امر قطعاً می توانند در کاهش معضلات و مشکلات فرهنگی کشور به ویژه ورزش و فوتبال موثر باشد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424234
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *