شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹
۰

جابجایی مسافران در سراوان عادی است/معاندین به دنبال حاشیه سازی برای پیاده روی اربعین هستند

فرماندار سراوان گفت: جابجایی مسافران در این شهرستان همچون گذشته عادی است و هیچ مشکلی در این محل وجود ندارد.
جابجایی مسافران در سراوان عادی است/معاندین به دنبال حاشیه سازی برای پیاده روی اربعین هستند
به گزارش پهره، به نقل از عصرهامون، علیرضا شهرکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با تکذیب شایعه سرگردانی مسافران در ترمینال سراوان، گفت: در حال حاضر مسافرین پایانه مسافربری سراوان هیچ مشکلی ندارند.

وی افزود: ناوگان حمل و نقل مسافری سراوان دارای تعداد زیادی اتوبوس است که در مسیرهای مختلف در حال فعالیت و جابجایی مسافرین هستند.

فرماندار سراوان با تاکید بر اینکه معاندین به دنبال حاشیه سازی برای پیاده روی اربعین هستند، بیان کرد: برخی افراد و کانال های معاند به دنبال به حاشیه راندن میزبانی عالی مردم سیستان و بلوچستان از خواهران و برادران پاکستانی و افغانی هستند که برای شرکت در پیاده روی میلیونی اربعین وارد ایران شده اند.

وی ادامه باد: اگر به مرز میرجاوه و میلک مراجعه کنید شاهد صحنه های زیبایی از برادری و وحدت هستید و این زیبایی ها همچون خاری در چشم افرادی است که به دنبال تنش و ایجاد ناامنی در منطقه هستند.

شهرکی با بیان این مطلب که شهروندان نباید به شایعه سازی افراد معلوم الحال توجه کنند، تصریح کرد: شهروندان محترم سراوانی می توانند هرگونه مشکل در شهرستان را با شماره های فرمانداری درمیان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان نسبت به حل آن اقدام شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 424169
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *