سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
۰
آخرین وضعیت بارندگی در سیستان وبلوچستان؛

1242نفر آسیب دیده در روستاهای استان امداد رسانی شدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان به هزار و 242 نفر آسیب دیده در سیل خدمات امدادی ارائه کردند.
1242نفر آسیب دیده در روستاهای استان امداد رسانی شدند
به گزارش پهره، به نقل از عصرهامون، رسول راشکی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان  از تاریخ چهارم مهرماه تاکنون به هزار و 242  نفر آسیب دیده در سیل خدمات امدادی ارائه کردند.
 
 
 وی بیان کرد: در این مدت 79روستا در شهرستان های سرباز ، سراوان - مهرستان-  سیب و سوران - فنوج - خاش و ایرانشهر ، نیکشهر و کنارک  دچار سیلاب و آبگرفتگی شدند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: از بین هزار و 242  نفر آسیب دیده ۶۷۹ نفر از آنان در چادرهای هلال احمر اسکان اضطراری یافتند، همچنین امدادرسانی به آسیب دیدگان توسط 302 نفر روز نجاتگر در قالب79 تیم عملیاتی به همراه 53 خودروی امداد و نجات انجام شد.
 
وی افزود:  در این مدت دو خودرو در شهرستانهای کنارک و ایرانشهر که در سیلاب گرفتار شده بودند نیز  توسط نجاتگران جمعیت رها سازی و سرنشینان آن به نقطه امن انتقال یافتند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ادامه در خصوص اقلام توزیع شده بیان کرد: 110دستگاه چادر، 436تخته پتو، 178تخته موکت،211  بسته غذایی و 847 قوطی کنسرو ، 311کیلو گرم برنج و حبوبات و 169کیلوگرم نایلون  بین سیل زدگان استان توزیع شده است.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 424116
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *